Już 1 czerwca 2014 r. otwarty zostanie nowy obiekt konferencyjny w województwie świętokrzyskim. W pałacu położonym nieopodal Buska-Zdroju będzie można organizować konferencje na kilkaset osób.

Obiekt odda do dyspozycji gości 17 pokoi dwuosobowych, 1 pokój jednoosobowy oraz dwa apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Nowe miejsce na konferencje w województwie świętokrzyskim

W Pałacu w Konarach znajdzie się sala konferencyjna, w której będą mogły być organizowane spotkania z udziałem od kilku do kilkuset osób. Klimatyzowane pomieszczenie zostało wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W skład oferowanych przez Pałac pakietów konferencyjnych, poza wynajęciem sali, wchodzą noclegi ze śniadaniem. Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mogą też skorzystać z basenu, siłowni, dwóch saun (mokrej i suchej), mają też zapewniony bezpłatny wstęp do klubu nocnego. W obiekcie znajdzie się również kręgielnia oraz stół do gry w bilard, a obok Pałacu - kort tenisowy. Goście będą mogli też skorzystać z parkingu znajdującego się obok budynku.

Oficjalne otwarcie Pałacu w Konarach, które zaplanowano na 31 maja 2014 r., uświetnią występy zespołów Zbyrcoki i Top One oraz Roberta Janowskiego.