Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Konarach

Konary, 28-130 Busko-Zdrój
www.palacwkonarach.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kamila Baradziejova manager 50205...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Konarach

Pałac w Konarach jest już otwarty

Data aktualności: 02-06-2014

 • Pałac w Konarach jest już otwarty - Pałac w Konarach
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 1 czerwca 2014 r. nowy obiekt konferencyjny w województwie świętokrzyskim przyjął pierwszych gości.
   
  Znajdująca się w budynku sala konferencyjna została wyposażona w klimatyzację, nagłośnienie, mikrofony, projektory multimedialne, ekran, flipchart i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Utrzymane w pałacowym stylu pomieszczenie mieści do 500 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe Pałacu w Konarach składa się 17 pokoi dwuosobowych, 1 pokój jednoosobowy i 2 apartamenty - Biały i Czarny. W obiekcie znajdują się również: Restauracja Mirage, basen, siłownia, sauny, klub nocny i kręgielnia. W budynku mieści się też winda ułatwiająca osobom niepełnosprawnym poruszanie się między kondygnacjami.