Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Leźnie

Leźno 45, 80-298 Gdańsk
www.palacwleznie.pl

Skontaktuj się z obiektem

Urszula Szczęsna p.o. Dyrektor +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Leźnie

Zorganizuj szkolenia i konferencje w stylowym Pałacu na granicy Gdańska

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zorganizuj szkolenia i konferencje w stylowym Pałacu na granicy Gdańska - Pałac w Leźnie

  Zabytkowy, XVIII-wieczny obiekt zaprasza do organizacji szkoleń, konferencji, eventów oraz spotkań integracyjnych.

  W położonym zaledwie 12 km od centrum Gdańska i 6 km od portu lotniczego budynku Pałacu znajduje się 5 sal konferencyjno-szkoleniowych. Istnieje możliwość wynajmu sal na określony czas (do 4 godzin) lub cały dzień. Goście mogą również korzystać z dwóch dużych altan znajdującej się w Parku Krajobrazowym Pałacu, gdzie z powodzeniem można zorganizować szkolenie. Stali Goście obiektu przy dokonaniu rezerwacji przestrzeni konferencyjnej i noclegowej, mogą liczyć na 20% rabatu.

  Pałacowe pomieszczenia nadają się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, począwszy od kameralnych spotkań, po konferencje i szkolenia do 75 osób. Ilość i usytuowanie sal stwarza możliwość pracy w podgrupach. Wszystkie sale konferencyjne są oświetlone światłem dziennym i posiadają dostęp do przewodowego i bezprzewodowego internetu poprzez szerokopasmowe łącze symetryczne 10 Mbit. Do dyspozycji użytkowników pozostają: flipchart, rzutnik pisma, ekran, telewizor, odtwarzacz video. Za dodatkową opłatą na życzenie gości udostępniany jest rzutnik multimedialny.

  Z myślą o uczestnikach spotkań obiekt w Leźnie przygotował atrakcyjną ofertę noclegową. W Pałacu znajduje się 8 apartamentów urządzonych w stylu biedermeier. Z kolei w odrestaurowanym w 2004 r. budynku Oficyny znajduje się 16 eleganckich pokoi dla Gości. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon oraz dostęp do internetu, każdy z nich może też zostać wykorzystany jako pokój jedno- lub dwuosobowy.

   

  Specjalizująca się w daniach kuchni polskiej, staropolskiej i europejskiej pałacowa restauracja mieści się w dwóch stylowych salach: Złotej (mieszczącej do 60 osób) i Zielonej (do 30 osób). Dodatkowym atutem jest urokliwy Salonik Klubowy. W każdą niedzielę od godz. 14.00 restauracja zaprasza na obiady rodzinne z zestawami dań w promocyjnych cenach. W obiekcie działają także kawiarnia i winiarnia, oferująca pokazy win z całego świata. Kawą z ciastem własnego wypieku Goście mogą delektować się siedząc na tarasie, w parku pod namiotem bankietowym lub w zacisznym Salonie Klubowym. Na terenie kompleksu pałacowego znajduje się również miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci.

  Z myślą o uczestnikach szkoleń i konferencji przedstawiciele obiektu przygotowali specjalną ofertę spędzania czasu wolnego. Goście Pałacu mogą zrelaksować się w Centrum Rekreacji korzystając z sauny lub siłowni, grając w tenis stołowy, bilard, boule (w pałacowym parku) lub w golfa na oddalonym od obiektu o 9 km polu golfowym. Więcej informacji na temat oferty Pałacu można uzyskać po przesłaniu e-maila z zapytaniem na adres lezno@ug.gda.pl. Dla Gości szkoleń przygotowane są zawsze ciekawe promocje.

   

  źrodło: www.palacwleznie.pl