Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Leźnie

Leźno 45, 80-298 Gdańsk
www.palacwleznie.pl

Skontaktuj się z obiektem

Urszula Szczęsna p.o. Dyrektor +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Leźnie

Konferencje w Pałacu

Data aktualności: 17-06-2013

 • Konferencje w Pałacu - Pałac w Leźnie
  Pałac w Leźnie to miejsce wyjątkowe ze względu na swoją historię, architekturę i otoczenie. To również wyjątkowa oferta organizacji szkoleń i konferencji.
   
   
   
   
   
   
   
  Osiemnastowieczny zespół pałacowy w Leźnie znajduje się zaledwie 12 km od centrum Gdańska, dzięki czemu łączy komfortowe warunki – z dala od miejskiego zgiełku – z wygodą, jaką daje bliskość metropolii. Pałac otoczony jest przepięknym parkiem, w którym można nie tylko odpocząć, ale również, w razie potrzeby, zorganizować plenerowe szkolenie. 
   
  Na potrzeby spotkań biznesowych Pałac w Leźnie oferuje pięć sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania w parkowej altanie. Wnętrza pałacowe przystosowane są do organizacji różnego typu wydarzeń, od kameralnych spotkań do 10 osób, po konferencje dla 75 uczestników. Stałym klientom Pałac oferuje 20% zniżki na usługi konferencyjne i noclegowe. Klienci biznesowi mogą też liczyć na specjalną ofertę organizacji czasu wolnego. Goście Pałacu mogą zrelaksować się w Centrum Rekreacji korzystając z sauny lub siłowni, grając w tenis stołowy, bilard, boule (w pałacowym parku) lub w golfa na oddalonym od obiektu o 9 km polu golfowym.
   
  Ofertę noclegową Pałacu stanowi 8 apartamentów i 16 pokoi. Apartamenty, urządzone w stylu biedermeier, mieszczą się w budynku Pałacu. Ich przestronne i eleganckie wnętrza łączą w sobie ducha epoki i nowoczesność. Pokoje mieszczą się w budynku Oficyny, który został odrestaurowany i oddany do użytku latem 2004. Pokoje są jasne, ciche, nowocześnie urządzone, efektowne i przytulne. 
   
  Pałac w Leźnie jest laureatem konkursu Top Ten – znalazł się na liście dziesięciu najlepszych ośrodków w kategorii Obiekty Konferencyjne w Zabytkach , co oznacza, że odpowiada on najwyższym standardom i jest doświadczonym partnerem przy organizacji konferencji, kongresów, szkoleń i spotkań biznesowych. 
   
  Więcej informacji na temat oferty Pałacu można uzyskać po przesłaniu e-maila z zapytaniem na adres lezno@ug.gda.pl