Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Rymaniu

Koszalińska 2, 78-125 Rymań
www.hotelryman.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Piasecka Dyrektor Hotelu 94352...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Rymaniu

Nowe miejsce na konferencje w województwie zachodniopomorskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje w województwie zachodniopomorskim - Pałac w Rymaniu

  23 września 2012 r. w miejscowości Rymań niedaleko Kołobrzegu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego hotelu z zapleczem konferencyjnym. Powstały w 1751 r. obiekt został gruntownie zmodernizowany i rozbudowany, dzięki czemu jest gotowy na obsługę grup biznesowych liczących do 70 osób.

   

   

   

   

   

   

  Jednym z gości podczas otwarciu obiektu był Zbigniew Zamachowski. Wieczór uświetnił pokaz sztucznych ogni.


  Pałac w Rymaniu oddaje do dyspozycji gości 60 miejsc noclegowych w 29 pokojach, jedno- i dwuosobowych oraz pokojach typu studio. Pokoje swym wystrojem nawiązują do dworskich i pałacowych tradycji, część z nich jest klimatyzowana. W obiekcie mieszczą się również restauracja przygotowująca dania w oparciu o regionalne produkty oraz lobby bar, winiarnia, basen, jacuzzi, sauna i gabinety odnowy biologicznej, w których można skorzystać z zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy, dłoni i całego ciała.

  W hotelu znajduje się również klimatyzowana sala konferencyjna mogąca pomieścić do 70 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w w nagłośnienie bezprzewodowe, rzutnik multimedialny, ekran i flipchart.  Istnieje również możliwość organizacji warsztatów, szkoleń, narad, spotkań biznesowych w kilku innych salach obiektu. Po zakończeniu konferencji jej uczestnicy mogą spędzić czas korzystając z takich atrakcji jak jazda na quadach, gra w paintball, off-road lub lot balonem. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów lub spędzenia wolnego czasu przy grillu nad stawem.

  źródło: www.hotelryman.pl