Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Rymaniu

Koszalińska 2, 78-125 Rymań
www.hotelryman.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Piasecka Dyrektor Hotelu 94352...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Rymaniu

Pałac w Rymaniu uroczyście otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pałac w Rymaniu uroczyście otwarty - Pałac w Rymaniu

  22 września odbyło się uroczyste otwarcie Pałacu w Rymaniu. W imprezie inauguracyjnej wzięło udział blisko 150 osób.

   

   

   

   

   

    

   

  Pałac w Rymaniu powstał w 1751 roku a w 1953 został wpisany do rejestru zabytków. W czasie ostatnich 10 lat odrestaurowany i rozbudowany dysponuje 29 komfortowo urządzonymi pokojami, restauracją, lobby barem i winiarnią. Goście mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA. Do dyspozycji jest basen, jacuzzi i sauna.

  Hotel przystosowany został do organizacji małych konferencji, spotkań biznesowych i imprez typu incentive. Sala konferencyjna wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny umożliwia przeprowadzenie konferencji dla 70 osób.

  Otwarcie Pałacu w Rymaniu było bez wątpienia chrztem bojowym obiektu. Impreza w której uczestniczyło około 150 osób – przedstawicieli zachodniopomorskiego biznesu, lokalnych mediów i władz regionu, miała zaprezentować możliwości organizacyjne i logistyczne Pałacu.

  Gościem specjalnym i jednocześnie gospodarzem wieczoru był niezrównany Zbigniew Zamachowski. Szef kuchni zebrał tego wieczoru chyba najwięcej komplementów, co jest bardzo dobrą rekomendacją dla pałacowej restauracji. Znakomicie udał się również zaplanowany na finał pokaz sztucznych ogni.

   

   

  źródło:  www.hotelryman.pl