Pałac Żelechów znajduje się na Mazowszu, 87 km od Warszawy. Posiada profesjonalne sale konferencyjne oraz komfortowe warunki zakwaterowania dla gości. W lipcu i sierpniu zaprasza do organizacji konferencji w ramach promocyjnej oferty.

Letnia promocja na konferencje w pałacu

Pałac Żelechów przygotował specjalną ofertę konferencyjną na lato. W lipcu i sierpniu oferuje 20% rabatu na zakwaterowanie uczestników konferencji lub szkolenia oraz symboliczną złotówkę za sale konferencyjne. 

Pałac Żelechów mazowsze sale konferencyjne konferencje

Ponadto dla wszystkich uczestników zostanie zorganizowane ognisko z kiełbaskami i zimnym piwem z pałacowego browaru. W Pałacu znajdują się trzy sale na konferencje i bankiet, mieszczące 80 osób, 110 i 200 osób. Dwie z sal po połączeniu dają powierzchnię na konferencję dla 150 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane i posiadają dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu, a także profesjonalne wyposażenie: projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, ekran, flipchart z markerami i nagłośnienie.

Zaplecze noclegowe i atrakcje dla uczestników konferencji

Pałac dysponuje 75 pokojami i apartamentami, w których komfortowe zakwaterowanie znajdzie 150 gości. Wystrój pokoi nawiązuje do stylu klasycystycznego. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, dostęp do Internetu i są klimatyzowane. Pałacowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, a jej specjałami są ryby z pobliskich stawów. Dla osób dbających o zdrowie i linię przygotowane zostało menu dietetyczne. Atrakcją jest pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników według tradycyjnych receptur. Goście pałacu oraz uczestnicy konferencji mogą również korzystać ze SPA i Wellness, w którym znajduje się 16 gabinetów, Strefa Termalna z saunami oraz Strefa Aqua z basenem i sztuczną rzeką. Strefa spa została zaprojektowana i wykonana przez architektów, którzy tworzyli obiekty spa między innymi w siedmiogwiazdkowym hotelu w Dubaju oraz na największym liniowcu świata Queen Mary II.

W ośmiohektarowym parku otaczającym Pałac można organizować pikniki i ogniska, zajęcia integracyjne i inne plenerowe eventy.

strefa aqua pałac żelechów sale konferencyjnepałac żelechów browar sale konferencyjnepałac żelechów apartament sale konferencyjne