Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Żelechów

Marszałka J.Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów
http://www.palaczelechow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pałac Żelechów Spa & Wellness 22 66...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Pałac Żelechów

Letnie konferencje i szkolenia w Pałacu Żelechów

Data aktualności: 01-07-2014

 • Letnie konferencje i szkolenia w Pałacu Żelechów - Pałac Żelechów

  Pałac Żelechów znajduje się na Mazowszu, 87 km od Warszawy. Posiada profesjonalne sale konferencyjne oraz komfortowe warunki zakwaterowania dla gości. W lipcu i sierpniu zaprasza do organizacji konferencji w ramach promocyjnej oferty.

   

  Letnia promocja na konferencje w pałacu


  Pałac Żelechów przygotował specjalną ofertę konferencyjną na lato. W lipcu i sierpniu oferuje 20% rabatu na zakwaterowanie uczestników konferencji lub szkolenia oraz symboliczną złotówkę za sale konferencyjne. 

  Pałac Żelechów mazowsze sale konferencyjne konferencje

  Ponadto dla wszystkich uczestników zostanie zorganizowane ognisko z kiełbaskami i zimnym piwem z pałacowego browaru.
  W Pałacu znajdują się trzy sale na konferencje i bankiet, mieszczące 80 osób, 110 i 200 osób. Dwie z sal po połączeniu dają powierzchnię na konferencję dla 150 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane i posiadają dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu, a także profesjonalne wyposażenie: projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, ekran, flipchart z markerami i nagłośnienie.

   

  Zaplecze noclegowe i atrakcje dla uczestników konferencji


  Pałac dysponuje 75 pokojami i apartamentami, w których komfortowe zakwaterowanie znajdzie 150 gości. Wystrój pokoi nawiązuje do stylu klasycystycznego. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, dostęp do Internetu i są klimatyzowane.
  Pałacowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, a jej specjałami są ryby z pobliskich stawów. Dla osób dbających o zdrowie i linię przygotowane zostało menu dietetyczne. Atrakcją jest pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników według tradycyjnych receptur.
  Goście pałacu oraz uczestnicy konferencji mogą również korzystać ze SPA i Wellness, w którym znajduje się 16 gabinetów, Strefa Termalna z saunami oraz Strefa Aqua z basenem i sztuczną rzeką. Strefa spa została zaprojektowana i wykonana przez architektów, którzy tworzyli obiekty spa między innymi w siedmiogwiazdkowym hotelu w Dubaju oraz na największym liniowcu świata Queen Mary II.

  W ośmiohektarowym parku otaczającym Pałac można organizować pikniki i ogniska, zajęcia integracyjne i inne plenerowe eventy.

  strefa aqua pałac żelechów sale konferencyjnepałac żelechów browar sale konferencyjnepałac żelechów apartament sale konferencyjne
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: