„Nie lubię poniedziałków” – większość z nas nie przepada za początkiem tygodnia. Pałac Żelechów zachęca, żeby to zmienić i skorzystać ze specjalnej oferty konferencyjnej.

Dla wszystkich, którzy zechcą zorganizować konferencję lub szkolenie w jeden z poniedziałków, Pałac Żelechów oferuje 20% rabatu na zakwaterowanie uczestników i symboliczną złotówkę za skorzystanie z sali konferencyjnej w ramach oferty „Happy Monday”. Oferta ważna jest przez cały rok.

Komfortowe miejsce na konferencje pod Warszawą
Pałac Żelechów oferuje trzy sale na konferencje i bankiet – dla 80, 110 i 200 osób. Dwie sale można połączyć, uzyskując powierzchnię dla 150 osób. Sale są urządzone w klimacie pałacowych i nowocześnie wyposażone w klimatyzację, dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu, projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, ekran, flipchart z markerami i nagłośnienie.

Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą
Pałac zapewnia zakwaterowanie dla 150 osób w 75 pokojach i apartamentach z łazienkami i dostępem do Internetu. Goście mogą korzystać z restauracji, serwującej dania kuchni polskiej oraz odwiedzić pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników według tradycyjnych receptur.