Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Żelechów

Marszałka J.Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów
http://www.palaczelechow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pałac Żelechów Spa & Wellness 22 66...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Pałac Żelechów

Polub poniedziałki z Pałacem Żelechów

Data aktualności: 09-09-2014

 • Polub poniedziałki z Pałacem Żelechów - Pałac Żelechów

  „Nie lubię poniedziałków” – większość z nas nie przepada za początkiem tygodnia. Pałac Żelechów zachęca, żeby to zmienić i skorzystać ze specjalnej oferty konferencyjnej.

   

  Dla wszystkich, którzy zechcą zorganizować konferencję lub szkolenie w jeden z poniedziałków, Pałac Żelechów oferuje 20% rabatu na zakwaterowanie uczestników i symboliczną złotówkę za skorzystanie z sali konferencyjnej w ramach oferty „Happy Monday”. Oferta ważna jest przez cały rok.

   

  Komfortowe miejsce na konferencje pod Warszawą

   

  Pałac Żelechów oferuje trzy sale na konferencje i bankiet – dla 80, 110 i 200 osób. Dwie sale można połączyć, uzyskując powierzchnię dla 150 osób. Sale są urządzone w klimacie pałacowych i nowocześnie wyposażone w klimatyzację, dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu, projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, ekran, flipchart z markerami i nagłośnienie.

   

  Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą Pałac Żelechów konferencje sale konferencyjne pod Warszawą
  Pałac zapewnia zakwaterowanie dla 150 osób w 75 pokojach i apartamentach z łazienkami i dostępem do Internetu. Goście mogą korzystać z restauracji, serwującej dania kuchni polskiej oraz odwiedzić pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników według tradycyjnych receptur.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Wiosenna oferta specjalna

  Pałac Żelechów SPS & Wellness serdecznie zaprasza do skorzystania z wiosennej oferty specjalnej na ostatnie wolne terminy w maju i czerwcu 2017. W maju i czerwcu oferujemy: 20% rabatu na zakwaterowanie 50% rabatu na sale konferencyjne z wyposażeniem Możliwość bezpłatnego wykorzystania...