Spółka Hotele Diament wprowadza do hotelowych pokoi tablety. Projekt jest pierwszym przedsięwzięciem tego typu w Polsce i obecnie realizowany jest w dwóch z ośmiu hoteli należących do spółki - Park Hotel Diament Katowice oraz Park Hotel Diament Wrocław.

- Teraz korzystanie z internetu stało się jeszcze prostsze: nie trzeba pamiętać o zabraniu komputera do restauracji czy na salę konferencyjną, wystarczy skorzystać z oferty Executive - przekonują przedstawiciele sieci.

W najbliższym czasie planowane jest stworzenie specjalnej aplikacji, która umożliwi jeszcze lepsze wykorzystanie proponowanego sprzętu. Docelowo tablety mają zostać wprowadzone we wszystkich Hotelach Diament. Ich bezpłatne udostępnianie to część oferty Executive, którą stworzono z myślą o wymagających gościach. Gwarantuje ona m.in. śniadanie serwowane do pokoju, bezpłatną usługę room service oraz darmowy parking. Ponadto, korzystający z oferty Executive, mają możliwość wcześniejszego check-in i późniejszego check-out. 

- Ofertę dopasowujemy do rosnących oczekiwań naszych Gości. Uważnie śledzimy nowe trendy i staramy się, by nie zabrakło w niej ciekawych rozwiązań, stąd m.in. wprowadzenie tabletów - podkreśla Agata Dołhun, specjalista ds. marketingu spółki Hotele Diament.

Park Hotel Diament Katowice czterogwiazdkowy hotel biznesowy położony w centrum miasta. Obiekt kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych i gości podróżujących w celach turystycznych. W hotelu mieści się centrum konferencyjne mogące pomieścić 350 osób, Business Room z profesjonalnym zapleczem biurowym, restauracja Atmosfera, sala fitness, Golf Pub z nowoczesnym symulatorem golfa oraz 186 klimatyzowanych pokoi dla gości. Obiekt posiada własny parking.

źródło: www.hotelediament.pl