Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Katowice

Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice
http://www.hotelediament.pl/park-hotel-diament-katowice/

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Park Hotel Diament Katowice

Nowe oblicze hotelu konferencyjnego Park Hotel Diament w Katowicach

Data aktualności: 23-03-2015

 • Nowe oblicze hotelu konferencyjnego Park Hotel Diament w Katowicach - Park Hotel Diament Katowice

  Czterogwiazdkowy Park Hotel Diament Katowice wiosną tego roku przejdzie metamorfozę. Zmieni się wygląd i wyposażenie pokoi, elewacja budynku oraz jego otoczenie. To największy obiekt sieci Hotele Diament i jednocześnie ważny hotel na mapie śląskich hoteli konferencyjnych.


  Prace modernizacyjne ruszyły w połowie marca br. Odświeżony zostanie wygląd pokoi, a ich wyposażenie zostanie wymienione na nowocześniejsze. Plan zmian obejmuje również odnowienie elewacji budynku, na której pojawi się diament – symbol sieci – oraz  zagospodarowanie terenu wokół obiektu – powstanie tam m.in. mała architektura. Zakończenie prac remontowych zaplanowane jest na początek kwietnia br.

   

  Sale konferencyjne w na Śląsku


  Park Hotel Diament Katowice dysponuje 389 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 8 sal mogących pomieścić 350 osób. Ponadto, organizatorom konferencji i spotkań przydać się może Business Room z profesjonalnym zapleczem biurowym. Obiekt ten jest jednym z najważniejszych hoteli biznesowych w regionie. W hotelu znajduje się 186 pokoi, duży parking, bankomat, fitness room, Golf Pub z najnowocześniejszym symulatorem golfa oraz restauracja z widokiem na panoramę miasta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: