Czterogwiazdkowy Park Hotel Diament Katowice wiosną tego roku przejdzie metamorfozę. Zmieni się wygląd i wyposażenie pokoi, elewacja budynku oraz jego otoczenie. To największy obiekt sieci Hotele Diament i jednocześnie ważny hotel na mapie śląskich hoteli konferencyjnych.

Prace modernizacyjne ruszyły w połowie marca br. Odświeżony zostanie wygląd pokoi, a ich wyposażenie zostanie wymienione na nowocześniejsze. Plan zmian obejmuje również odnowienie elewacji budynku, na której pojawi się diament – symbol sieci – oraz  zagospodarowanie terenu wokół obiektu – powstanie tam m.in. mała architektura. Zakończenie prac remontowych zaplanowane jest na początek kwietnia br.

Sale konferencyjne w na Śląsku

Park Hotel Diament Katowice dysponuje 389 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 8 sal mogących pomieścić 350 osób. Ponadto, organizatorom konferencji i spotkań przydać się może Business Room z profesjonalnym zapleczem biurowym. Obiekt ten jest jednym z najważniejszych hoteli biznesowych w regionie. W hotelu znajduje się 186 pokoi, duży parking, bankomat, fitness room, Golf Pub z najnowocześniejszym symulatorem golfa oraz restauracja z widokiem na panoramę miasta.