Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Łysoń & SPA

Wadowicka 169a, 34-120 Inwałd
www.ParkHotelLyson.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Łysoń General Manager 033 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Hotel Łysoń & SPA

Popularny w Małopolsce hotel konferencyjny ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 13-12-2012

 • Popularny w Małopolsce hotel konferencyjny ma już cztery gwiazdki - Park Hotel Łysoń & SPA

  Położony w miejscowości Inwałd, tuż przy głównej trasie Kraków - Wadowice - Bielsko-Biała obiekt został ponownie skategoryzowany i otrzymał  kolejną, czwartą gwiazdkę. Innym wyróżnieniem, którym od niedawna może pochwalić się ParkHotel Łysoń jest Znak Jakości Znanenieznane.pl.

   

   

   

   

   


  Czwarta gwiazdka dla ParkHotel Łysoń ma gwarantować bardzo wysoki standard pokoi oraz poziom obsługi. - Goście nas odwiedzający sugerowali, że standard obiektu i świadczonych usług zasługuje na podwyższenie ilości gwiazdek, stąd też decyzja właścicieli o ponownej kategoryzacji - informują przedstawiciele obiektu. To jednak nie jedyne wyróżnienie - w ostatnim czasie obiekt ten, jako pierwszy w powiecie wadowickim otrzymał Znak Jakości Znanenieznane.pl -  wyróżnienie przyznawane najlepszym usługodawcom noclegowym, gastronomicznym i rekreacyjnym dające gwarancję wysokiego poziomu usług. Hotel był również nominowany do nagród Best Hotel Award 2012.

  Jednym z atutów ParkHotelu Łysoń jest klimatyzowane zaplecze konferencyjne, które może pomieścić do 900 osób. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne oraz cztery sale szkoleniowe wyposażone w projektor multimedialny, nagłośnienie, dostęp do przewodowego i bezprzewodowego internetu, ekran, flipchart, odtwarzacze video i DVD, telewizor i system zaciemniania okien. Na największe sale konferencyjne istnieje możliwość wprowadzenia samochodu. Na życzenie uczestników odbywających się w hotelu konferencji istnieje możliwość zorganizowania takich atrakcji jak biesiady rycerskie i góralskie, zawody strażackie z torem przeszkód, gigantyczne piłkarzyki, loty widokowe helikopterem i balonem, wycieczki do parków tematycznych oraz przejażdżki Trabantem lub klasycznym Rolls Royce'm. Obiekt dysponuje parkingiem strzeżonym na 120 miejsc i posiada 100 miejsc noclegowych w 41 pokojach oraz 2 apartamentach. Na terenie hotelu funkcjonują dwie restauracje - Champs, serwująca dania kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, azjatyckiej i europejskiej oraz znajdujący się na przeszklonym dziedzińcu Ogród Zimowy. Hotelowe SPA oferuje gościom zabiegi rehabilitacyjne, masaże, kąpiele solne, czekoladowe i w mleku, cukrowe peelingi całego ciała oraz saunę i jacuzzi z koloroterapią.

  Dodatkowe informacje na temat oferty ParkHotel Łysoń można uzyskać pod numerem telefonu 33 875 74 00 lub po przesłaniu e-maila na adres rezerwacja@phlyson.pl.

  źródło: www.phlyson.pl