Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Łysoń & SPA

Wadowicka 169a, 34-120 Inwałd
www.ParkHotelLyson.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Łysoń General Manager 033 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Hotel Łysoń & SPA

Moc atrakcji dla wszystkich

Data aktualności: 22-11-2012

 • Moc atrakcji dla wszystkich - Park Hotel Łysoń & SPA

  Biesiady rycerskie w średniowiecznej warowni, zawody strażackie z torem przeszkód, gigantyczne piłkarzyki, loty widokowe helikopterem i balonem, wycieczki do parków tematycznych oraz przejażdżki Trabantem lub klasycznym Rolls Royce'm - to tylko niektóre propozycje ParkHotel Łysoń.

   

   

   

   

   

   

  Jedną z atrakcji, która cieszy się dużą popularnością wśród gości hotelu są biesiady rycerskie, których uczestnicy mają okazję poznać tajniki takich średniowiecznych rzemiosł jak tkactwo i kowalstwo, a nawet stanąć oko w oko z inwałdzkim smokiem ziejącym ogniem. Podczas imprezy odbywają się zawody łucznicze oraz pokazy walk rycerskich. Kolejnym wydarzeniem, które może uatrakcyjnić pobyt w hotelu, są zawody strażackie organizowane we współpracy z zawodowymi strażakami. W ich trakcie uczestnicy gaszą pożary czy też mają okazję spróbować swoich sił w ratownictwie drogowym(rozcinanie wraków profesjonalnym sprzętem hydraulicznym), można się nauczyć udzielania pierwszej pomocy, a także spróbować swoich sił na strażackim torze przeszkód.

   

  Goście odbywających się w hotelu wydarzeń mogą też skorzystać z oferty obejmującej wiele dodatkowych atrakcji, takich jak biesiady góralskie, ogniska, kuligi, pokazy barmaństwa, wycieczki do parków tematycznych,  przejażdżki Trabantem lub Rolls Royce'm Silver Shadow II , a także ścianka wspinaczkowa, giga piłkarzyki, strzelnice łuków, paintball czy loty widokowe helikopterem i balonem. Ponadto do dyspozycji gości hotelu pozostają boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz korty tenisowe.

   

  ParkHotel Łysoń specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, bankietów i przyjęć weselnych. Na zaplecze konferencyjne obiektu składają się dwie duże i w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz cztery mniejsze sale szkoleniowe mieszczące od 50 do 400 osób. Na wyposażenie sal składają się: projektor multimedialny, nagłośnienie, ekran, flipchart, odtwarzacze video i DVD oraz telewizor. Pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają system zaciemniania okien, można też w nich korzystać zarówno z przewodowego jak i bezprzewodowego dostępu do internetu. Na największe sale konferencyjne istnieje możliwość wprowadzenia samochodu. Łącznie hotelowe centrum konferencyjno-bankietowe jest w stanie pomieścić ponad 900 osób.

   

  Hotel posiada bezpłatny, całodobowy parking strzeżony na 120 miejsc i dysponuje 100 miejscami noclegowymi w 41 klimatyzowanych pokojach dla gości oraz dwóch apartamentach. We wszystkich pokojach goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu oraz zestawów do parzenia kawy i herbaty. Mieszcząca się na terenie hotelu sportowa restauracja Champs specjalizuje się w daniach kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, azjatyckiej i europejskiej. Wystrój lokalu jest utrzymany w amerykańskim stylu, a jednym z jego elementów jest znajdujący się na samym środku ring bokserski. Dodatkowym udogodnieniem dla gości jest 27 telewizorów oraz dwa olbrzymie ekrany, na których można śledzić najciekawsze wydarzenia sportowe. Drugą hotelową restauracją jest Ogród Zimowy - położony na przeszklonym dziedzińcu hotelu klimatyczny lokal z rattanowymi meblami i bujną roślinnością.

   

  Hotelowe SPA oferuje gościom zabiegi rehabilitacyjne, masaże, kąpiele solne, czekoladowe i w mleku, cukrowe peelingi całego ciała oraz saunę i jacuzzi z koloroterapią. Z myślą o najmłodszych gościach hotelu przygotowano kącik zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw, znajdujący się obok Ogrodu Letniego. Istnieje również możliwość skorzystania z usług opiekunki do dziecka po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

   

  Dodatkowe informacje na temat aktualnej oferty ParkHotel Łysoń można uzyskać pod numerem telefonu 33 875 74 00 lub po przesłaniu e-maila na adres rezerwacja@phlyson.pl.

   

  źródło: www.phlyson.pl