Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

Noniewicza 10, 16-400 Suwałki
www.park.suwalki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

W Suwałkach powstaje nowoczesna baza naukowa z zapleczem konferencyjnym

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Suwałkach powstaje nowoczesna baza naukowa z zapleczem konferencyjnym - Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

  W nowo budowanych obiektach Suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego pojawi się Międzynarodowe Wschodnie Centrum Innowacji.

  Na dwóch kondygnacjach segmentu C znajdą się dwie sale konferencyjne wraz z zespołem szatniowym, sanitariatami oraz zapleczem gastronomicznym. Z kolei w przyziemiu segmentu D będzie sala konferencyjna o powierzchni 169 mkw., która pomieści 100 osób. Na I piętrze będzie zlokalizowana sala konferencyjna o powierzchni 397 mkw., mieszcząca 300 osób. W tym segmencie znajdować się będą również małe sale konferencyjne: 2 sale lobby na 12 i 6 osób, oraz pomieszczenie techniczne i magazyn.

  Budowany ośrodek ma szansę stać się ważnym centrum centrum kontaktów biznesowych i handlowych pomiędzy Polską oraz krajami Europy Zachodniej z partnerami ze Wschodu. Nowocześnie wyposażone budynki Suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w tym nowoczesne sale konferencyjne oraz wystawiennicze oraz towarzyszące im zaplecze gastronomiczne i hotelowe mają wpisać się w potrzeby działającego już od 10 lat Stowarzyszenia Innowacyjna Polska Wschodnia, które skupia specjalistów innowacji z różnych dziedzin nauki, parków technologicznych i biznesu, rekrutujących się z kadry naukowej i menedżerskiej renomowanych uczelni z całego kraju, kilku ministerstw oraz organizacji pozarządowych.

  Oficjalne otwarcie Międzynarodowego Wschodniego Centrum Innowacji planowane jest na jesień 2012 roku.

  źródło: www.obiekty.park.suwalki.pl