Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

Noniewicza 10, 16-400 Suwałki
www.park.suwalki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

Pierwszy na Podlasiu park naukowo-technologiczny jest już prawie gotowy

Data aktualności: 04-12-2012

 • Pierwszy na Podlasiu park naukowo-technologiczny jest już prawie gotowy - Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

  Już w połowie grudnia 2012 r. w Suwałkach ma nastąpić oficjalne otwarcie nowoczesnego obiektu z zapleczem konferencyjnym, którego zadaniem będzie stymulowanie innowacyjnych działań gospodarczych oraz wspieranie przedsiębiorczości rozwijającej się w oparciu o nowe technologie. Tymczasem do budynku wprowadzili się już pierwsi najemcy.

   

   

   

   

   


  W skład kompleksu wchodzą: budynek Inkubatora Technologicznego z pomieszczeniami biurowymi, budynek laboratoryjny, hala procesów technologiczno-logistycznych oraz gmach Międzynarodowego Wschodniego Centrum Innowacji. Oferta Parku jest skierowana do firm innowacyjnych działających w obszarze zaawansowanych technologii tzn. informatyki i nowych technologii oraz szeroko rozumianego przekazu danych ukierunkowanych na technologie systemów informatycznych i sieci telekomunikacyjnych, elektronikę, w tym optoelektronikę i mikroelektronikę, technologie inżynierii materiałowej, technologie ochrony zdrowia i inżynierii medycznej (w tym urządzenia i materiały medyczne, farmaceutyka oraz telemedycyna), a także technologie związane z ochroną środowiska i wykorzystaniem odnawialnych i niekonwencjonalnych źródeł energii. Docelowo w Parku siedzibę ma mieć ok. 30 przedsiębiorstw, a cała przestrzeń najmu ma zostać zagospodarowana do 2015 roku.

  Sala konferencyjna Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach może jednorazowo pomieścić do 35 osób. Pomieszczenie jest wyposażone w aneks kuchenny i nadaje się do organizacji zebrań, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych, czy prezentacji biznesowych. Na życzenie organizatorów konferencji personel Parku zapewniamy pełną obsługę spotkania w postaci sprzętu multimedialnego i usługi cateringowej. Na IV piętrze budynku znajdują się przeznaczone do wynajmu pomieszczenia biurowe o powierzchni od 14 do 50 mkw. Ich najemcy w cenie czynszu zyskują bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej (raz w miesiącu), bezpłatny internet szerokopasmowy, wszystkie niezbędne media oraz dostęp do centralki telefonicznej na zasadzie odpłatności na podstawie bilingu.

  Misją Parku Naukowo – Technologicznego Polska - Wschód w Suwałkach jest zwiększenie spójności społeczno – gospodarczej i rozwój ekonomiczny makroregionu Polski północno-wschodniej, a w konsekwencji województwa podlaskiego, poprzez wspieranie przedsiębiorczości opartej na wiedzy zorientowanej na zaawansowane technologie i wykorzystanie możliwości współpracy międzynarodowej. Dodatkowych informacji na temat oferty Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód udziela jego sekretariat - tel. 87 562 84 77, e-mail: park@park.suwalki.pl.

  źródło: www.park.suwalki.pl