Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

Noniewicza 10, 16-400 Suwałki
www.park.suwalki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

W Suwałkach otwarto nowoczesny obiekt naukowo-biznesowy z zapleczem konferencyjnym

Data aktualności: 14-12-2012

 • W Suwałkach otwarto nowoczesny obiekt naukowo-biznesowy z zapleczem konferencyjnym - Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód

  13 grudnia 2012 r. w Suwałkach dokonano oficjalnego otwarcia Parku Naukowo-Technologicznego. Uroczystości towarzyszyła konferencja pt. "Mechanizm stymulacji rozwoju przedsiębiorczości województwa podlaskiego".

   

   

   

   

   

   


  W skład suwalskiego kompleksu wchodzą: budynek Inkubatora Technologicznego z pomieszczeniami biurowymi, budynek laboratoryjny, hala procesów technologiczno-logistycznych oraz gmach Międzynarodowego Wschodniego Centrum Innowacji. Obiekt jest obecnie zagospodarowany przez komercyjne firmy w 70 procentach, a znajdująca się w nim sala konferencyjna może być wykorzystywana do organizacji zebrań, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych oraz prezentacji biznesowych. Pomieszczenie posiada zaplecze kuchenne, dzięki czemu obsługa Parku jest w stanie zapewnić uczestnikom konferencji pełen catering. Najemcy pomieszczeń biurowych w Parku w cenie czynszu zyskują dostęp do szerokopasmowego internetu, wszystkie niezbędne media oraz dostęp do centralki telefonicznej na zasadzie odpłatności na podstawie bilingu.

  Przygotowania do otwarcia Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód trwały blisko osiem lat. Zadaniem placówki jest zwiększenie spójności społeczno–gospodarczej i rozwój ekonomiczny makroregionu Polski północno-wschodniej poprzez wspieranie przedsiębiorczości opartej na wiedzy zorientowanej na zaawansowane technologie i wykorzystanie możliwości współpracy międzynarodowej. W znajdujących się na terenie obiektu profesjonalnych laboratoriach prowadzone będą badania nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

  Dodatkowych informacji na temat oferty Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód można otrzymać pod numerem telefonu 87 562 84 77 oraz po przesłaniu e-maila na adres: park@park.suwalki.pl.

  źródło: www.park.suwalki.pl