Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piwniczna Spa & Conference

Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5, 33-350 Piwniczna-Zdrój
hotelpiwniczna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Piwniczna Spa & Conference

Nowy hotel zorganizuje konferencje dla 120 osób

Data aktualności: 29-07-2013

 • Nowy hotel zorganizuje konferencje dla 120 osób - Piwniczna Spa & Conference
  Już w sierpniu 2013 r. następi uroczyste otwarcie hotelu w Piwnicznej-Zdroju, w którym z myślą o klientach biznesowych przygotowano 2 nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Piwniczna SPA & Conference to kameralny obiekt trzygwiazdkowy, którego wizytówką już dziś jest luksusowe SPA oraz wykwintna restauracja. Unikatowy pod względem stylu obiekt na rekreacyjno-noclegowej i konferencyjnej mapie Beskidu Sądeckiego zlokalizowany będzie w Piwnicznej-Zdroju (woj. małopolskie, powiat nowosądecki) nad Popradem przy granicy ze Słowacją.
   
  Z myślą o klientach biznesowych w hotelu przygotowano 2 nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne (większą „Piwniczna” i mniejszą „Zdrój” ), łącznie dla 120 gości. Ponadto obiekt zaoferuje 24 jedno- i dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie i ciekawej aranżacji oraz 13 apartamentów, w tym 2 ekskluzywne, gdyż wyposażone w otwarte na pokój salony kąpielowe. Wszystkie wyposażone zostaną w telefon stacjonarny, minibar, sejf, nieograniczony dostęp do Internetu oraz cyfrową telewizję. 
   
  Luksusowy hotel w unikatowym w skali kraju etno stylu pozwoli gościom nie tylko zdrowo wypocząć i zrelaksować się w strefie rekreacji i wypoczynku HedoniSPA (w nim m.in. baseny, sauny fińskie i rzymskie, łóżka do floatingu, gabinety odnowy biologicznej), ale przede wszystkim poznać też kulturę i tradycję łemkowskiego regionu. Goście poza bogatą ofertą zabiegów rekreacyjnych będą mogli posmakować tradycyjnej kuchni łemkowskiej oraz skorzystać z licznych atrakcji na wolnym powietrzu. Obecnie w kompleksie hotelowym trwają prace wykończeniowe na nabrzeżu Popradu. Koszt inwestycji to ponad 15 mln zł.
   
  Otwarcie hotelu do użytku komercyjnego odbędzie się w sierpniu. Tymczasem w ostatni weekend lipca usługi kompleksu sprawdzili specjalnie zaproszeni przedsiębiorcy i właściciele największych regionalnych firm, którym zaprezentowany został najnowszy model Mercedesa klasy S. Piwniczna była pierwszym, po Warszawie, miejscem, w którym miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję przetestować samochód wart pół miliona złotych na górskich drogach Piwnicznej-Zdroju.