Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piwniczna Spa & Conference

Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5, 33-350 Piwniczna-Zdrój
hotelpiwniczna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Piwniczna Spa & Conference

Pierwszy w Polsce etno hotel już otwarty

Data aktualności: 02-09-2013

 • Pierwszy w Polsce etno hotel już otwarty - Piwniczna Spa & Conference
  Od sierpnia 2013 r. działa Hotel Piwniczna SPA & Conference - pierwszy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etno design, który łączy elementy folkloru łemkowskiego z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Obiekt specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia czy imprezy firmowe.
   
  Obiekt jest w pełni przygotowany do organizacji wydarzeń biznesowych – konferencji, szkoleń, warsztatów i wyjazdów integracyjnych. Hotel posiada dwie nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne. Kolejnym z atutów obiektu jest dwustrefowe HedoniSPA, który stworzono w podziemiach hotelu. W pierwszej strefie znajdują się baseny, do których wpadają trzy czterometrowe wodospady w bezpośrednim sąsiedztwie otwartego ognia. Jeden z trzech basenów wypełniony jest słoną wodą z Morza Martwego. W drugiej - strefie nagości - na odwiedzających czekają sauny, łaźnia, termy, tężnia, lodopady, studnia i prysznic wrażeń. Przeprowadzane są tu seanse saunowe, rytuały Rasul, ceremonie Hamam, sesje floatingu oraz hedonizabiegi w gabinetach masażu.
   
  Unikalne miejsce
   
  Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali, jak nazywa się mieszkańców tego regionu. Tradycyjne motywy regionalne wyrażają się w licznych dodatkach i motywach, które wzbogacają nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.- Przestrzeń naszego hotelu zdobią tradycyjne łemkowskie wycinanki i wzory, równie piękne, ale mniej znane od popularnych łowickich. Do tradycji ludowych nawiązują także ubiory naszych pracowników – mówi Marzena Oleś, menadżer Hotelu Piwniczna SPA & Conference.
   
  Atrakcyjne położenie
   
  Goście hotelu Piwniczna mogą wygrzewać się na piaszczystej plaży lub na zielonej łące. Mają także do dyspozycji rowery, quady, skutery śnieżnie i poduszkowca, którym można pływać po rzece Poprad, zarówno latem, jak i zimą. Niedaleko hotelu znajduje się jedna z najnowocześniejszych w Polsce stacji narciarskich Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, do której gości wozi luksusowy darmowy Skubis. W pobliżu hotelu organizowane są także spływy na łodziach z flisakami i coraz popularniejszy rafting. Okolica sprzyja uprawnianiu różnych sportów i rekreacji. W Beskidzie Sądeckim znajdują się także jedne z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Polsce.