Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Poziom 511 Design Hotel & SPA

Bonerów 33, 42-400 Podzamcze
poziom511.com

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Mieszkowska - Szymocha kierownik działu sprzedaży grupowej + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Poziom 511 Design Hotel & SPA

Pierwszy w Polsce hotel konferencyjny z placówką SPA Ireny Eris

Data aktualności: 21-03-2013

 • Pierwszy w Polsce hotel konferencyjny z placówką SPA Ireny Eris - Poziom 511 Design Hotel & SPA

  14 marca 2013 r. miało miejsce w hotelu konferencyjnym w Ogrodzieńcu miało miejsce uroczyste otwarcie kompleksu SPA sygnowanego marką Dr Irena Eris Beauty Partner.

   

   

   

   

   

   


  Instytut dr Ireny Eris w Poziom 511 Design Hotel & Spa to pierwsza placówka działająca w ramach projektu Dr Irena Eris Beauty Partner. - To nowy etap w naszej działalności. Rozpoczynamy współpracę z hotelami niezależnymi, do czego przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Nasze logo pojawia się w miejscach, które uważamy, że są tego warte – powiedziała podczas ceremonii otwarcia obiektu dr Irena Eris. W towarzyszącej wydarzeniu imprezie wzięli udział Dorota Szelągowska, Kasia Klich, Aleksandra Kwaśniewska, Maria Niklińska, Magdalena Steczkowska i Różena Opalińska.

  Znajdujące się w hotelu SPA Dr Irena Eris Beauty Partner oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże – wszystko z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Program autorskich zabiegów wykonywanych w Beauty Partner został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris Prosystem i gwarantuje odpowiednie podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry. W zabiegach wykorzystywane są trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność potwierdza współpraca z Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris.

  Poziom 511 Design Hotel & SPA dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, które mogą tworzyć jedno duże pomieszczenie, w którym zmieści się do 100 osób. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 81 miejsc w 42 pokojach i apartamentach z bezprzewodowym dostępem do internetu, Na terenie hotelu działa wspomniany już kompleks SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, do dyspozycji gości pozostają też restauracja a'la carte oraz dwa bary.

   

Oferty specjalne