Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Poziom 511 Design Hotel & SPA

Bonerów 33, 42-400 Podzamcze
poziom511.com

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Mieszkowska - Szymocha kierownik działu sprzedaży grupowej + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Poziom 511 Design Hotel & SPA

Hotel konferencyjny w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej nagrodzony przez miesięcznik "Eurobuild"

Data aktualności: 24-01-2013

 • Hotel konferencyjny w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej nagrodzony przez miesięcznik

  Czterogwiazdkowy obiekt w Ogrodzieńcu otrzymał nagrodę prestiżowego miesięcznika branży budowlanej w kategorii "New Hotel of the Year". Nagrodę przyznało jury, w skład którego weszło 187 specjalistów reprezentujących branże: nieruchomości, budownictwa, projektowe i pokrewne.

   

   

   

   

   


  Wyróżnione obiekty we wspomnianej kategorii musiały legitymować się najlepszymi wynikami w zakresie obłożenia w początkowym okresie działalności, historii rozwoju, szczególnych warunków rynkowych oraz ogólnej reputacji na rynku. Nagrody wręczono w trakcie gali Eurobuild Awards, która odbyła się pod koniec 2012 r. w warszawskim hotelu Hilton.

  Jak mówi Tomasz Wuczyński, autor projektu hotelu Poziom 511, jego zamierzeniem była jak największa integracja budynku ze środowiskiem zewnętrznym. W hotelu dominuje minimalistyczny styl i liczne przeszklenia, które otwierają hotel na zewnątrz, umożliwiając gościom podziwianie widoków z wnętrza. Tym samym to, co jest naturalnym otoczeniem hotelu, stanowi także jego wypełnienie.

  Poziom 511 Design Hotel & SPA posiada dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Pomieszczenia mogą być ze sobą łączone w jedną dużą salę, mogącą pomieścić od 80 do 100 osób. Hotel dysponuje 81 miejscami noclegowymi w 42 pokojach z bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym 3 pokojach jednoosobowych oraz 6 apartamentach. Na terenie obiektu działa strefa spa z basenem, sauną, jacuzzi, łaźnią parową, gabinetem masażu i tzw. VIP-roomem spa. Do dyspozycji uczestników odbywających się w kompleksie wydarzeń pozostają restauracja oraz dwa bary.

  źródło: www.poziom511.com

Oferty specjalne