Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Gdańsk

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk
www.purohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Gdańsk

Hotel na Wyspie Spichrzów

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na Wyspie Spichrzów - Puro Hotel Gdańsk

  Czwarty obiekt sieci Puro powstanie w Trójmieście. Spółka Genfer, do której należą hotele tej marki, przygotowuje się do rozpoczęcia inwestycji przy ul. Stągiewnej.

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy hotel pojawi się na działce o powierzchni ponad 500 mkw., znajdującej się w północnej części Wyspy Spichrzów. W budynku znajdzie się ok. 90 pokoi dla gości. Podobnie jak w hotelu Puro we Wrocławiu, w gdańskim obiekcie znajdą się pokoje wyposażone w centralny panel dotykowy umożliwiający sterowanie klimatyzacją oraz kolorem i natężeniem oświetlenia ledowego. W samym hotelu nie będze też tradycyjnej recepcji.

  Jak zapewnia inwestor, do dyspozycji gości przez całą dobę pozostawać będzie profesjonalna obsługa oraz wirtualny „Puro Concierge”. Na parterze budynku znajdzie się ogólnodostępna strefa wypoczynkowa, gdzie będzie można organizować spotkania biznesowe, a także spędzać wolny czas.

  Za projekt Puro Hotel odpowiada gdańska pracownia projektowa KD Kozikowski Design. Budowa hotelu ma rozpocząć się w pierwszej połowie 2013 r. Obiekt zostanie oddany do użytku po około czternastu miesiącach.

  źródło: www.purohotel.pl