Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Gdańsk

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk
www.purohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Gdańsk

Zobacz pierwsze wizualizacje nowego gdańskiego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zobacz pierwsze wizualizacje nowego gdańskiego hotelu - Puro Hotel Gdańsk

  W połowie 2013 r. ruszyć ma budowa kolejnego obiektu sieci Puro - tym razem przy ul. Stągiewnej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Uroczyste otwarcie trzygwiazdkowego hotelu ma nastąpić w drugiej połowie 2014 r.

   

   

   

   

   

   


  Obecnie trwają prace nad projektem budynku, za ktore odpowiedzialne jest biuro KD Kozikowski Design. wiadomo jednak, że obiekt nie będzie różnił się zbytnio od tego zaprezentowanego na wstępnych wizualizacjach. Jak zapewnia Przemysław Wieczorek, członek zarządu spółki Puro Hotels, gdański obiekt ma charakteryzować najwyższa jakość zastosowanych materiałów, elementów wyposażenia oraz najnowocześniejsze rozwiązania IT. - Liczba gwiazdek w naszych obiektach absolutnie nie odzwierciedla jakości naszego produktu. Pod względem jakości śmiało konkurujemy z obiektami pięciogwiazdkowymi – wyjaśnia przedstawiciel firmy.

  W najbliższym czasie inwestor ma wystąpić o pozwolenie na budowę. Wiadomo już, że na działce o powierzchni 564 mkw. powstanie budynek, które będzie miał dwie kondygnacje podziemne oraz dziewięć kondygnacji naziemnych. Elewacja wykończona czerwoną cegłą nawiązywać będzie do zabudowy Głównego Miasta. Hotel odda do dyspozycji gości 97 pokoi, lobby, restaurację oraz zaplecze konferencyjne. Podobnie jak w hotelu Puro we Wrocławiu, w gdańskim obiekcie znajdą się pokoje wyposażone w centralny panel dotykowy umożliwiający sterowanie klimatyzacją oraz kolorem i natężeniem oświetlenia ledowego. W samym hotelu nie będze też tradycyjnej recepcji, jednak do dyspozycji gości przez całą dobę pozostawać będzie obsługa obiektu oraz wirtualny Puro Concierge. W parkingu podziemnym znajdzie się miejsce dla 23 samochodów.

  Zakończenie budowy hotelu jest planowane w 2014 r.

  źródło: www.purohotel.pl