Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Gdańsk

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk
www.purohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Gdańsk

Ruszył drugi etap budowy Puro Hotel Gdańsk

Data aktualności: 15-07-2014

  • Ruszył drugi etap budowy Puro Hotel Gdańsk - Puro Hotel Gdańsk
    18 czerwca 2014 r. firma Allcon Budownictwo podpisała kontrakt na drugi etap realizacji czterogwiazdkowego Hotelu Puro w Gdańsku. Obiekt zostanie oddany do użytku na początku 2015 r.

    W ramach podpisanej umowy wykonawca zobowiązał się do zrealizowania prac wykończeniowych przy nowopowstającym hotelu. Mają one potrwać do grudnia 2014 r., co oznacza, że obiekt zostanie oddany do użytku prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2015 roku. 
     
    Znajdujący się na gdańskiej Wyspie Spichrzów, przy ulicy Stągiewnej Puro Hotel Gdańsk będzie miał 11 kondygnacji. Obiekt w kształcie litery L będzie nawiązywał wyglądem do dawnych spichlerzy. Znajdzie się w nim 97 pokoi dla gości, lobby, restauracja oraz strefa wypoczynkowa z miejscem do spotkań biznesowych.