Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Gdańsk

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk
www.purohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Puro Hotel Gdańsk

Nowa sala konferencyjna hotelu Puro na kameralne spotkania w Gdańsku

Data aktualności: 17-04-2015

 • Nowa sala konferencyjna hotelu Puro na kameralne spotkania w Gdańsku - Puro Hotel Gdańsk

  W Gdańsku otworzył się hotel Puro – czwarty obiekt tej sieci w Polsce. Zlokalizowany na Wyspie Spichrzów dysponuje 93 pokojami, restauracją, salą konferencyjna dla 12 osób oraz fitness roomem.

   

  Otwarcie hotelu miało miejsce 16 marca br. To czwarty hotel sieci Puro w Polsce. Pozostałe trzy znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu oraz Krakowie. To, co charakteryzuje hotel Puro w Gdańsku to nowoczesny oryginalny design, zastosowanie najnowszych technologii w wyposażeniu pokoi oraz lokalizacja w centrum miasta.

   

  Kameralne konferencje i spotkania biznesowe w Gdańsku


  Hotel Puro w Gdańsku to 11-kondygnacyjny budynek z parkingiem podziemnym. Zaprojektowany został przez pracownię KD Kozikowski Design w taki sposób, by w przyszłości można było rozbudować hotel na sąsiedniej działce. Obiekt oferuje salę konferencyjną wyposażoną w klimatyzację oraz sprzęt multimedialny, która pomieści jednocześnie 12 osób. Na konferencje i szkolenia można zamówić catering z hotelowej restauracji Ink, która serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej. Hotel dysponuje 93 pokojami z łazienkami wydzielonymi szkłem. W każdym pokoju znajduje się iPad, który służy do sterowania natężeniem światła, klimatyzacją, temperaturą, roletami i systemem telewizyjnym. Wyposażenie pokoi stanowią wyszukane, stylowe i nowoczesne meble. Także recepcja jest zaskakuje nowoczesnością – znajdują się w niej stanowiska do samodzielnego zameldowania i wymeldowania. Właścicielem sieci Puro jest norweska jest grupa kapitałowa, która planuje budowę kolejnego obiektu w Łodzi. Trwają również poszukiwania na odpowiednie miejsce dla hotelu Puro w Warszawie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: