Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Mostowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/bielsko-biala/3/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Bielsko-Biała

Nowe miejsce na konferencje i szkolenia w Bielsko-Białej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje i szkolenia w Bielsko-Białej - Qubus Hotel Bielsko-Biała

  Choć najnowszy obiekt sieci Qubus Hotel pierwszych gości przyjął już pod koniec kwietnia, oficjalne otwarcie hotelu miało miejsce 2 czerwca. Gwiazdą wieczoru była Justyna Steczkowska, która przyznała, iż bardzo ceni ofertę sieci Qubus Hotel – w tym doskonałą gastronomię.

   

   

   

   

   

  - Qubus Hotel Bielsko-Biała powstawał zgodnie z ideą hotelu klasy biznes - mówił podczas otwarcia Artur Hajduk. - To obiekt, który oferuje doskonałe warunki zarówno do wypoczynku, jak i pracy. Takie również jest Bielsko-Biała – miasto o wyjątkowym potencjale turystycznym i biznesowym. Promując nasz hotel, chcemy przyczynić się również do promocji całego regionu.

  Qubus Hotel Bielsko-Biała zlokalizowany jest w centrum miasta, w nowoczesnym budynku Galerii Sfera. Goście hotelu korzystać mogą z oferty Lobby Bar Torino oraz Restauracji 4Elements. W budynku znajduje się również kino, galeria handlowa, liczne kafejki i puby.

  Hotel do dyspozycji gości oddaje 201 miejsc noclegowych w 122 pokojach, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe typu Double,  dwuosobowy typu Twin a także Junior Suite i Apartament. Hotel oferuje również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Na potrzeby konferencji Qubus Hotel Bielsko-Biała udostępnia ponad 300 m.k.w powierzchni, gdzie znajdują się trzy kilmatyzowane sale, wyposażone m.in. w system ruchomych ścian oraz wysokiej jakości sprżet multimedialny. Tak duża powierzchnia konferencyjna pozwala na przeprowadzenie spotkań z udziałem nawet 200 uczestników.

  Więcej o hotelu przeczytać można na stronie www.qubushotel.com/bielsko

  To 14 obiekt sieci Qubus Hotel, która w ubiegłym roku - jako jedyna polska marka - znalazła się w pierwszej setce prestiżowego rankingu hotelowego Expedia Insider's Select.

   


  źródło: www.qubushotel.com