Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Mostowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/bielsko-biala/3/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Bielsko-Biała

Czternasty obiekt sieci Qubus świętuje swoje pierwsze urodziny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czternasty obiekt sieci Qubus świętuje swoje pierwsze urodziny - Qubus Hotel Bielsko-Biała

  2 czerwca 2012 r. minął rok od otwarcia Qubus Hotel Bielsko-Biała. W ciągu pierwszych dwunastu miesięcy funkcjonowania hotel stał się lokalizacją chętnie wybieraną zarówno przez firmy i biznesmenów, jak również całe rodziny.

   

   

   

   

   

   


  W tym czasie hotel odwiedziło wiele tysięcy gości. Pierwszy z nich przyjechał do z Warszawy na motorze marki Harley Davidson. Najmłodszy miał 6 miesięcy, a najstarszy - 82 lata. Obiekt czynnie uczestniczył też w życiu Bielska-Białej, goszcząc uczestników wielu imprez sportowych i kulturalnych. Jednym z najciekawszych wydarzeń była gala sylwestrowa, której goście zostali zabrani na kulinarną i taneczną podróż dookoła świata.

  - Przed nami jeszcze wiele pracy, ale cieszymy się, że Qubus Hotel jest najczęściej wybieranym miejscem noclegowym na terenie Bielska-Białej. Korzystając z okazji, jaką niewątpliwie jest pierwsza rocznica istnienia, pragnę złożyć serdeczne podziękowania za zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo, wybierając nasz hotel, a tym samym za pomoc w rozwoju naszej sieci - mówi dyrektor hotelu Joanna Garner. - Bielsko-Biała ze względu na swoje walory komunikacyjne i turystyczne, było znakomitą lokalizacją na kolejny obiekt w sieci Qubus Hotel - dodaje Michał Świgost, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu. - Pierwszy rok działalności pokazał, że podobnie myślą goście, którzy uczynili to miejsce, jednym z najczęściej wybieranych obiektów w naszej sieci. Nasz najmłodszy hotel stał się zarówno doskonałym centrum biznesowym i konferencyjnym, jak i idealnym miejscem wypoczynku dla gości indywidualnych, którzy chcą cieszyć się urokiem miasta i gór. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy również nową ofertę rodzinną.

  Czternasty obiekt sieci Qubus Hotel mieści się w nowoczesnym kompleksie handlowo-usługowym w centrum Bielsko-Białej. Jego goście mogą skorzystać z bogatej oferty galerii handlowej: multipleksu, fitness klubu oraz gabinetu odnowy biologicznej. Mogą oni również skosztować potraw z różnych stron świata w lobby barze Torino i restauracji 4Elements.

  W hotelu mogą być organizowane szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe nawet dla 280 osób. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje ponad 300 mkw. powierzchni konferencyjnej, na której mieszczą się trzy przestronne, klimatyzowane sale z systemem ruchomych ścian pozwalającym na ich dowolne łączenie. W obiekcie znajduje się również specjalna sala do organizacji kameralnych spotkań oraz foyer konferencyjne idealne dla przerw kawowych. Goście konferencji mają także do dyspozycji hotelowe centrum biznesowe, które zapewnia dostęp do komputera, drukarki i faksu, mogą również liczyć na niższe ceny pokoi.

  Aby zyskać dodatkowe informacje lub zarezerwować sale konferencyjne w hotelu Qubus Bielsko-Biała należy zadzwonić na numer 33 470 21 00 - lub napisać na adres marketing_bielskobiala@qubushotel.com.

  źródło: www.qubushotel.com