Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Mostowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/bielsko-biala/3/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Bielsko-Biała

Hotele Qubus zwiększają prędkość dostępnego w nich internetu

Data aktualności: 14-03-2014

 • Hotele Qubus zwiększają prędkość dostępnego w nich internetu - Qubus Hotel Bielsko-Biała
  Od połowy kwietnia 2014 r. internet w obiektach Qubus Hotel będzie dwukrotnie szybszy.
   
  Dobre i szybkie łącze internetowe to jeden z ważniejszych elementów, którym powinny dysponować obiekty hotelowe klasy biznes. Wie o tym także sieć Qubus Hotel, która od połowy kwietnia w 6 swoich obiektach dwukrotnie podwyższy szybkość Internetu. 
   
  Szybszy internet nie tylko dla biznesmenów
   
  W tej chwili w całej sieci goście mogą bezpłatnie korzystać z łącza internetowego. Dodatkowo w Qubus Hotel Kraków, Qubus Hotel Łódź, Qubus Hotel Wrocław, Qubus Hotel Bielsko-Biała, Qubus Hotel Gliwice i Qubus Hotel Prestige Katowice szybkość Internetu zostanie podwojona. - Nowe łącze internetowe będzie działać dwukrotnie szybciej – zapewnia Marcin Kaczkowski, Dyrektor Działu IT w sieci Qubus Hotel. - Korzystamy przy tym z profesjonalnych rozwiązań biznesowego internetu zaawansowanego z symetrycznym i światłowodowym łączem. Oznacza to m.in., że prędkości maksymalne od i do abonenta są identyczne. Goście będą mogli zatem równie szybko wysyłać, jak i pobierać pliki. Ten typ łącza charakteryzuje się też dużą niezawodnością i bezpieczeństwem, a to ważne cechy np. podczas konferencji, na której Internet wykorzystywany jest do video rozmów itp. 
   
  Miejsca do pracy i relaksu
   
  Sieć Qubus Hotel funkcjonuje na polskim rynku już 17 lat. Dzięki stałemu rozwojowi, wysokim standardom usług i nowoczesnej infrastrukturze zarówno hotelowej, jak i konferencyjnej, jej obiekty są chętnie wybierane przez biznesmenów. - Znaczną część odwiedzających nasze hotele, stanowią goście biznesowi, którzy oprócz wysokiej jakości usług liczą też na odpowiednie warunki do pracy – mówi Michał Świgost, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel. - Dzięki zmianom, które wprowadzimy w połowie kwietnia, jeszcze bardziej zwiększy się komfort naszych gości, którym szybkie i szerokopasmowe łącze internetowe z pewnością ułatwi pracę podczas wyjazdów służbowych. Nie jest to jedyne udogodnienie jakie proponujemy odwiedzającym nasze obiekty. W większości hoteli udostępniamy tzw. Centra Biznesowe wyposażone w profesjonalny sprzęt biurowy. Wszystkie nasze hotele posiadają też odpowiednie zaplecze gastronomiczne w postaci eleganckich restauracji i lobby barów. W niektórych hotelach goście mogą również korzystać z basenów, saun i jacuzzi - dodaje.