W tym roku po raz pierwszy portal HolidayCheck przyznał hotelom w Polsce wyróżnienia "Quality Selection". Dwa wyróżnione przez niego obiekty to Qubus Hotel Kraków oraz Qubus Hotel Gdańsk.

Wyróżnienie otrzymały hotele, którym użytkownicy przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali. Na ocenę danego obiektu składają się opinie pozostawione przez gości oraz wysoki wskaźnik rekomendacji, który musi wynosić co najmniej 75%, przy uwzględnieniu opinii z ostatnich 2 lat.

Wystawiając ocenę hotelowi na portalu HolidayCheck, użytkownicy brali pod uwagę takie elementy jak położenie i okolica, obsługa, wyżywienie, sport, rozrywka, basen, pokój oraz ogólny stan obiektu. Qubus Hotel Kraków oceniony został przez Gości wysoko i otrzymał 5,4 na 6 punktów. Poziom rekomendacji jaki osiągnął hotel, to 92 proc. - Tak wysoka ocena wystawiona przez naszych Gości, to powód do zadowolenia, zwłaszcza, że na ich opinię składa się wiele elementów – podkreśla Anna Trevena Zastępca Dyrektora Qubus Hotel Kraków.

Czterogwiazdkowy Qubus Hotel Kraków dysponuje zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni 500 mkw., wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę techniczną. W obiekcie mogą się odbywać zarówno małe spotkania biznesowe, jak również imprezy dla 500 uczestników, konferencje czy prezentacje produktowe. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń obiekt oddaje 194 pokoje jedno- i dwuosobowe, apartament oraz pokoje typu Junior Suite.

źródło: www.qubushotel.com