Od 5 marca 2014 r. uczestnicy konferencji odbywających się w Qubus Hotel Kraków mogą korzystać z nowego lobby baru.

Torino Paninoteka Bar został zaprojektowany w oryginalnym stylu włoskich knajpek. - Wierzymy, że dobrze zaprojektowany lobby bar może stać się dodatkowym elementem budującym pozytywne doświadczenie wśród naszych Gości – mówi Jarosław Gbyl, Dyrektor Qubus Hotel Kraków. – Chcemy, aby włoski klimat w Torino wpłynął na dobry nastrój naszych gości. Dlatego wystrój całego lokalu nawiązuje do włoskiego Turynu (Torino). Na ścianach znajdują się m.in. duże fototapety przedstawiające samochód Fiat 500, produkowany w Turynie w latach 1957 do 1975. Do dyspozycji gości oddane są również wygodne i nowoczesne sofy i fotele. A wszystko utrzymane jest w jasnych i żywych barwach – dodaje Gbyl. 

Atrakcyjne menu

Oprócz bogatej karty drink bar goście mogą spróbować dań ze specjalnej karty menu. Szefowie Kuchni Qubus Hotel Kraków proponują w niej m.in. gorące włoskie kanapki, takie jak panini i focaccia. Dla miłośników lekkich potraw przygotowano sałatę Cezar z grillowanym kurczakiem, grzankami ziołowymi i tradycyjnym sosem cezar oraz sałatę nicejską z 

tuńczykiem, pomidorami, kaparami i jajkiem przepiórczym, w musztardowo-cytrynowym sosie. Goście mogą też spróbować zapiekanego bakłażana z musem z sera feta i dor blue. Na smakoszy słodkości czeka niespodzianka w postaci delikatnego mrożonego parfait czekoladowo-chałwowego, czy musu truskawkowego z owocową pianką. W lobby barze znajdą się również ciasta, takie jak tradycyjny sernik z wiśniami, podany z sosem czekoladowym czy szarlotka serwowana na ciepło z lodami waniliowymi.