Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Legnica

ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica
www.qubushotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Wojciechowicz Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (+487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Legnica

Czterogwiazdkowy legnicki hotel już po modernizacji pokoi

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy legnicki hotel już po modernizacji pokoi - Qubus Hotel Legnica

  Qubus Hotel Legnica zakończył wyposażanie części pokoi dla gości, w planach są też kolejne inwestycje związane z podnoszeniem standardu obiektu.

  W ostatnim czasie 45 pokoi w legnickim hotelu zostało wyposażonych w klimatyzację i minibary. Zgodnie z wizją Qubus Hotel w pokojach pojawią się stylizowane zdjęcia elementów architektury legnickiej, nowe firanki, kotary i kapy na łóżko. Planowane jest stopniowe instalowanie klimatyzacji w pozostałych pokojach, wymieniane będą także łóżka.

  Hotel Qubus w Legnicy to obiekt czterogwiazdkowy, oferujący 219 pokoi. W obiekcie mieszczą się: klimatyzowana restauracja, lobby bar, Irish Pub, centrum odnowy biologicznej z sauną fińską i turecką, jacuzzi oraz sala fitness. Atutem hotelu jest znajdujące się na jego parterze centrum konferencyjne o powierzchni ponad 1 tys. mkw., na które składa się 12 klimatyzowanych sal różnej wielkości. System ruchomych ścian w pomieszczeniach pozwala na ich dowolne łączenie, sale posiadają również naturalne oświetlenie oraz system całkowitego zaciemnienia. Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela Dział Sprzedaży i Marketingu Qubus Hotel Legnica: tel. (76) 866 21 79, e-mail: marketing_legnica@qubushotel.com.

   

  źródło: www.qubushotel.com