Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Legnica

ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica
www.qubushotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Wojciechowicz Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (+487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Legnica

Rekomendowany dla biznesu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rekomendowany dla biznesu - Qubus Hotel Legnica

  Legnicki hotel został nagrodzony przez popularny portal i otrzymał wyróżnienie „Recommended on TripAdvisor” w kategorii „TripAdvisor for business”. Rekomendacja dla gości biznesowych stanowi dla personelu obiektu potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych usług.

   

   

   

   

   

   


  - Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, tym bardziej, że jesteśmy jednym z największych centrów konferencyjnych na Dolnym Śląsku i bardzo dobre opinie naszych gości biznesowych są dla nas ważne. Dzięki takim wyróżnieniom widzimy, że nasze działania i ciągłe podnoszenie jakości usług przynoszą oczekiwane rezultaty -  mówi Magdalena Frelkiewicz, dyrektor Qubus Hotel Legnica. - Hotel jest atrakcyjną lokalizacją dla gości biznesowych, ale nie tylko. Coraz więcej pojawia się także osób, które przyjechały do nas w celach turystycznych. Na wszystkich gości czeka 219 komfortowych pokoi, elegancka restauracja i lobby bar oraz jedyny w Legnicy Irish Pub. Wszystko w naszym hotelu przygotowane jest tak, aby Goście czuli się u nas dobrze – dodaje dyrektor hotelu.
   
  Czterogwiazdkowy Qubus Hotel Legnica działa już od 2002 r. Obiekt posiada ponad 1 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. W 12 salach konferencyjnych mieści się łącznie nawet 600 gości, a system ruchomych ścian pozwala na łączenie pomieszczeń w różnych kombinacjach. Centrum konferencyjne wyposażone jest także w nowoczesny sprzęt audiowizualny i system całkowitego zaciemnienia sal.

  źródło: www.qubushotel.com