Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Legnica

ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica
www.qubushotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Wojciechowicz Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (+487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Legnica

Czas na wigilijne spotkania firmowe

Data aktualności: 21-12-2012

 • Czas na wigilijne spotkania firmowe - Qubus Hotel Legnica

  W okresie przedświątecznym czterogwiazdkowy legnicki hotel zaprasza do organizacji wigilii firmowych oraz przyjęć noworocznych. Przedstawiciele obiektu podkreślają, że jest to idealny czas, by zadbać o relacje z pracownikami i współpracownikami, podsumować mijający rok i wspólnie świętować.

   

   

   

   

   


  - Takie spotkania mogą mieć formę uroczystej kolacji, klasycznego koktajlu lub eleganckiego balu – wylicza Agata Matuszewska, Kierownik Działu Marketingu Qubus Hotel Legnica. – W Qubus Hotel wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera w każdej firmie, dlatego dbamy o każdy szczegół podczas organizacji tego rodzaju spotkań. Odbywają się one w eleganckich, świątecznie udekorowanych wnętrzach restauracji, sal konferencyjnych lub klubów. Serwowane podczas tych uroczystości potrawy to tradycyjne, polskie specjały przygotowywane według własnej receptury z najwyższej jakości składników. Na życzenie gości możliwe jest przygotowanie artystycznej oprawy spotkania – dodaje Agata Matuszewska.

  Jak informują przedstawiciele sieci Qubus Hotel, w ich obiektach panuje świąteczna atmosfera, stworzona dzięki  przystrojonym choinkom, świecznikom, stroikom i innym dekoracjom. Wiele hoteli dba także o świąteczny wystrój restauracji, w których można skosztować tradycyjnych, polskich dań, a z głośników rozbrzmiewa świąteczna, miła dla ucha muzyka. - Urozmaiceniem dla świątecznego pobytu w hotelu może być chwila spędzona na basenie, w centrum fitness lub relaks w saunie, które dostępne są np. w naszych obiektach w Krakowie, Wrocławiu, Legnicy, Gdańsku czy Głogowie. Co roku widzimy spore zainteresowanie gości spędzaniem Świąt poza domem. Biorąc pod uwagę wydatki związane z organizacją takich świąt w domu, stworzyliśmy specjalną ofertę zawierającą niższe ceny noclegów, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się wspólnie spędzonym czasem – mówi Michał Świgost, Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży Qubus Hotel.

  Czterogwiazdkowy Qubus Hotel Legnica dysponuje ponad 1 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. W obiekcie mieści się 12 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych mogących pomieścić nawet 600 gości. System ruchomych ścian pozwala na łączenie sal w dowolny sposób, możliwe jest również całkowite zaciemnienie pomieszczeń.

  źródło: www.qubushotel.com