Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Legnica

ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica
www.qubushotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Wojciechowicz Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (+487...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Legnica

Sala bankietowa w nowej odsłonie

Data aktualności: 26-04-2013

 • Sala bankietowa w nowej odsłonie - Qubus Hotel Legnica
  Dolnośląski hotel wzbogacił się o nową przestrzeń na eventy, szkolenia i konferencje.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Nowa sala aranżowana była przez projektanta wnętrz Katarzynę Miernik. Całkowicie zmieniona została kolorystyka, oświetlenie oraz elementy dekoracyjne. - Odnawiając salę bankietowo-weselną, kierowaliśmy się sugestiami naszych gości, którzy wcześniej organizowali u nas przyjęcia. Dzięki tym radom powstało całkowicie nowe, bardziej przyjazne i przytulne wnętrze. Spokojna i stonowana kolorystyka, estetyczne dodatki i artystyczne zdjęcia nagradzanej fotografki Joanny Stogi, sprawiają, że sala jest idealnym miejscem na wytworne wesela do 250 osób w układzie bankietowym z parkietem, czy eleganckie przyjęcia firmowe nawet do 600 osób. Zainstalowaliśmy także efektowny system oświetlenia, który pozwala budować nastrój i klimat sprzyjający zabawie. Do wyboru mamy wiele aranżacji kolorystycznych od czerwieni po romantyczne błękity czy wytworne fiolety – mówi Agata Matuszewska, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w Qubus Hotel Legnica.
   
  Nowa przestrzeń jest również bardzo funkcjonalna. Dzięki mobilnym ścianom można ją powiększać lub zmniejszać. Wielkość pomieszczenia gwarantuje również wiele możliwości ustawienia stołów, od okrągłych bankietowych, po tradycyjne ciągi stołów biesiadnych. Dla wygody gości hotel udostępnia ruchomą scenę i parkiet, które można ustawić w wybranym przez Gości miejscu. Atutem sali jest również jej lokalizacja na parterze blisko recepcji i eleganckiej restauracji serwującej wyjątkowe sezonowe menu. Qubus Hotel Legnica zapewnia ponad 300 komfortowych miejsc noclegowych. Ciekawą atrakcją jest też jedyny w mieście Irish Pub, który znajduje się w obiekcie.
   
  Qubus Hotel Legnica dysponuje jednym z największych na Dolnym Śląsku centrów konferencyjnych. Dzięki odpowiednim przestrzeniom można w nim zorganizować zarówno małe przyjęcia okolicznościowe i firmowe, jak i duże, eleganckie bankiety i wesela.