Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Gdańsk

Długi Targ 19, 80-828 Gdańsk
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-gdansk

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Hotel Gdańsk

ICCA Central European Chapter Meeting: kolejna konferencja w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • ICCA Central European Chapter Meeting: kolejna konferencja w Gdańsku - Radisson Blu Hotel Gdańsk

  Jeszcze nie przebrzmiały echa konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme, a przed Gdańskiem przygotowania do kolejnego spotkania ICCA. Dzięki staraniom Gdańsk Convention Bureau (GCB), w dn. 25-27 sierpnia 2011 r. w Gdańsku odbędzie coroczna konferencja ICCA CEC- International Congress And Convention Association Central European Chapter Summer Meeting.

   

   

   

   

   

   

  Na spotkanie to przybędzie ok. 40 osób (top management) reprezentujących firmy i stowarzyszenia z Europy Centralnej, będące członkami ICCA.  Spodziewamy się gości z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Czech. W konferencji, na zaproszenie mogą wziąć udział także osoby niezrzeszone z ICCA.

  Celem spotkania jest zacieśnienie kontaktów biznesowych, nawiązanie współpracy z branżą, poznanie nowych destynacji. Organizatorzy oferują również bogaty program edukacyjny. W tym roku wśród prelegentów znalazła się Anna Górska, Prezes GOT/GCB, która będzie brała udział w panelu dyskusyjnym "Wpływ dużych imprez masowych na destynację" na przykładzie EURO 2012.

  Konferencja odbędzie się w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Spotkanie organizuje firma Teja Tur - PCO (Profesjonalny Organizator Kongresów) rekomendowany przez GCB. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem, zwiedzanie Stadionu PGE Arena, kolację w Browarni Gdańsk połączoną z degustacją piwa i pokazem warzenia piwa, rejs po Motławie ekskluzywnym jachtem, wycieczkę do Sopotu połączoną z kolacją na plaży w restauracji Bulaj. Gdańsk przygotował również atrakcyjny program dla osób towarzyszących, w którym znalazła się m.in. wycieczka do Malborka i wizyta w warsztacie obróbki bursztynu, połączona z zamkniętą prezentacją.

  "Po raz pierwszy w spotkaniu udział wziąć mogą osoby z firm, które nie są jeszcze członkami ICCA. To niepowtarzalna okazja, żeby na własne oczy przekonać się czym tak naprawdę jest ICCA i jak wyglądają ich konferencje, które moim zdaniem są najlepiej merytorycznie przygotowanymi spotkaniami w branży" - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

  W przyszłym roku konferencja odbędzie się w Dusseldorfie w Niemczech.

   

   

  źródło: www.gdansk.convention.pl

Oferty specjalne