Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
www.radissonblu.com/hotel-krakow

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Król 12/61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Hotel Kraków

Hotel konferencyjny w Krakowie zdobywcą tytułu Travelers’ Choice 2013

Data aktualności: 19-02-2013

 • Hotel konferencyjny w Krakowie zdobywcą tytułu Travelers’ Choice 2013 - Radisson Blu Hotel Kraków

  Pięciogwiazdkowy krakowski obiekt zdobył tytuł  otrzymał tytuł "Travelers’ Choice 2013 Top 25 Luxury Hotels in Poland". Wyróżnienie zostało przyznane przez klientów biznesowych i turystycznych serwisu TripAdvisor.

   

   

   

   

   

   


  W ramach plebiscytu sami goście, poprzez swoje oceny, przyznali to miano najbardziej luksusowym swoim zdaniem obiektom w Polsce i na świecie. - W Radisson Blu Hotel Kraków nigdy nie zapominamy o nieustannym dbaniu o komfort naszych gości. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację o tak zaszczytnym miejscu w rankingu TripAdvisor wśród najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Jest to dla nas czytelny sygnał, że obrany przez nas standard obsługi gości, a także jakość serwowanych usług są na najwyższym poziomie. Fakt, że to sami goście zdecydowali o tym wyróżnieniu cieszy nas potrójnie – przyznaje Nino D. Rosenlund, dyrektor generalny hotelu.

  Hotel Radisson Blu oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 326 mkw. Wszystkie sale znajdują się na pierwszym piętrze i posiadają dostęp do światła dziennego, a największa z nich ma powierzchnię 123 mkw. i może pomieścić maksymalnie 130 osób. Pomieszczenia posiadają pełne wyposażenie i nadają się zarówno na duże konferencje jak i kameralne spotkania biznesowe. Wszystkie sale posiadają bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu, a przestronny hol może być wykorzystywany do organizacji przerw kawowych i bankietów. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czywa koordynator konferencji, a ich uczestnicy mają dostęp do komputera, drukarki i faksu w hotelowym centrum biznesowym. Warto zaznaczyć, że jako pierwsza firma w Polsce i pierwszy hotel na świecie, Radisson Blu Hotel w Krakowie otrzymał Certyfikat BS8901 - najbardziej wymagającą normę określającą zasady organizacji zrównoważonych spotkań i uroczystości. Hotelowa restauracja Milk&Co proponuje urozmaicone menu, w ktorym dominują owoce morza, ryby i delikane mięsa, a także szeroki wybór oryginalnych przystawek, zup i deserów, serwowanych a la carte lub w formie bufetu Surf&Turf. Z kolei Bar Salt&Co to dobre miejsce na rozmowę biznesową lub wieczorne spotkanie towarzyskie.Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 196 pokoi utrzymanych w dwóch stylach kolorystycznych - miejskim i harmonijnym. Ma terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do internetu.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej hotelu Radisson Blu Kraków można uzyskać pod numerem telefonu 12 618 88 87 oraz po przesłaniu e-maila na adres sales.krakow@radissonblu.com

  źródło: Radisson Blu Kraków