Jako jedyny hotel sieci Radisson Blu w Polsce i jeden z trzech hoteli w mieście, krakowski obiekt został doceniony przez komisję reprezentującą słynny przewodnik Michelin pod kątem standardu wykonywanych usług.

W najnowszej edycji przewodnika Michelin „Main Cites of Europe 2013” krakowski hotel otrzymał cztery duże piktogramy budynków. Oznacza to, że wWedług inspektorów Michelin, Radisson Blu Hotel Kraków spełnia najwyższy poziom obsługi klienta i komfortu a tym samym wyróżnia się spośród innych hoteli w Polsce. - Zdobycie czterech symboli budynku i tym samym wpisanie naszego obiektu do kolejnej edycji prestiżowego przewodnika Michelin, jest dowodem na to, że goście doceniają nasze starania. Jestem pewien, że to wyróżnienie zmotywuje cały zespół, aby w codziennej pracy dawać z siebie jeszcze więcej – mówi Nino D. Rosenlund, dyrektor generalny hotelu.

Komisja Michelin wizytuje hotel anonimowo i bez zapowiedzi. Podczas oceny hotelu docenione zostały powierzchnia konferencyjna z ośmioma salami przystosowana zarówno do kameralnych jak i dużych spotkań, komfortowe pokoje urządzone w dwóch stylach z widokiem na Wawel, Filharmonię i krakowskie Planty oraz przestronne lobby i foyer. Także hotelowa kuchnia spełnia najwyższe standardy. Restaurację MilkCo zarekomendowano jako „niezobowiązujące miejsce, w którym króluje międzynarodowa kuchnia tematyczna”. Doceniony został bufet SurfTurf, podczas którego Szef Kuchni we współpracy doświadczonymi kucharzami z całego świata komponuje menu prosto z różnych regionów, jak na przykład Chin, Indii, Stanów Zjednoczonych, czy Tajlandii.

Krakowski hotel Radisson Blu dysponuje ośmioma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 326 mkw. Największa z nich, o powierzchni 123 mkw., może pomieścić do 130 osób. W salach z powodzeniem mogą się odbywać zarówno konferencje jak również spotkania biznesowe. Nad odbywającymi się w hotelu wydarzeniami czuwa profesjonalny koordynator konferencji, a ich uczestnicy mają dostęp do komputera, drukarki i faksu w hotelowym centrum biznesowym. 

Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej krakowskiego hotelu można otrzymać pod numerem telefonu 12 618 88 87 oraz po przesłaniu wiadomości na adres sales.krakow@radissonblu.com