Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
www.radissonblu.com/hotel-krakow

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Król 12/61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Radisson Blu Hotel Kraków

Radisson Blu w Krakowie wygrywa plebiscyt na najlepszy hotel biznesowy

Data aktualności: 28-01-2015

 • Radisson Blu w Krakowie wygrywa plebiscyt na najlepszy hotel biznesowy - Radisson Blu Hotel Kraków

  Radisson Blu w Krakowie został uhonorowany tytułem najlepszego polskiego hotelu biznesowego – obiekt został wyłoniony w plebiscycie czasopisma Business Traveller Poland, którego czytelnicy w tym roku już po raz drugi przyznali hotelom nagrody drogą elektronicznego głosowania.

   

  Uroczysta gala wręczenia statuetek wydawanego od 6 lat magazynu Business Traveller Poland odbyła się w styczniu tego roku w Warszawie. Nagrody przyznano łącznie w 26 kategoriach dotyczących nie tylko renomowanych sieci hotelowych, ale i najpopularniejszych lotnisk czy też linii lotniczych, a zwycięzców wyłonili sami czytelnicy – podróżujący biznesmani i travel managerowie. To podwójny sukces dla Radisson Blu – miano najlepszego zdobył bowiem nie tylko krakowski obiekt jako wyróżniający się na tle innych hotel biznesowy, ale i sama marka, którą czytelnicy uznali za numer jeden na świecie. Hotel w Krakowie może się także poszczycić certyfikatem BS8901, którego jest jedynym na świecie posiadaczem.   

   

  Zielone konferencje w centrum Małopolski


  Pięciogwiazdkowy Radisson Blu to doskonale umiejscowiony obiekt, którego lokalizacja zadowoli każdego podróżującego biznesmana. Oprócz 196 w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów w wysokim standardzie, udostępnia on 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 326 mkw., gdzie największa z nich o powierzchni 123 mkw. mieści jednorazowo 150 osób. Radisson Blu to hotel wychodzący naprzeciw wysokim wymaganiom klientów biznesowych – oprócz standardowego wyposażenia sal w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy Internet oraz udostępnienia specjalnej recepcji konferencyjnej, obiekt oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań pomocnych przy organizacji branżowych spotkań. W Radison Blu klienci traktowani są wyjątkowo, dlatego też specjalnie dla nich opracowano unikalny model spotkań Experience Meetings  „Out of the Box”, którego celem jest zwiększenie kreatywności i potencjału uczestników. Goście mogą także skorzystać z innowacyjnej technologii DigiCharts umożliwiającej digitalizację notatek. Jako hotel wpisujący się ekologiczny nurt odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania spotkaniami i imprezami, proponuje on swoim gościom ideę „Zielonych Konferencji” zgodnych ze standardami certyfikatu BS8901.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: