Radisson Blu w Krakowie został uhonorowany tytułem najlepszego polskiego hotelu biznesowego – obiekt został wyłoniony w plebiscycie czasopisma Business Traveller Poland, którego czytelnicy w tym roku już po raz drugi przyznali hotelom nagrody drogą elektronicznego głosowania.

Uroczysta gala wręczenia statuetek wydawanego od 6 lat magazynu Business Traveller Poland odbyła się w styczniu tego roku w Warszawie. Nagrody przyznano łącznie w 26 kategoriach dotyczących nie tylko renomowanych sieci hotelowych, ale i najpopularniejszych lotnisk czy też linii lotniczych, a zwycięzców wyłonili sami czytelnicy – podróżujący biznesmani i travel managerowie. To podwójny sukces dla Radisson Blu – miano najlepszego zdobył bowiem nie tylko krakowski obiekt jako wyróżniający się na tle innych hotel biznesowy, ale i sama marka, którą czytelnicy uznali za numer jeden na świecie. Hotel w Krakowie może się także poszczycić certyfikatem BS8901, którego jest jedynym na świecie posiadaczem.   

Zielone konferencje w centrum Małopolski

Pięciogwiazdkowy Radisson Blu to doskonale umiejscowiony obiekt, którego lokalizacja zadowoli każdego podróżującego biznesmana. Oprócz 196 w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów w wysokim standardzie, udostępnia on 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 326 mkw., gdzie największa z nich o powierzchni 123 mkw. mieści jednorazowo 150 osób. Radisson Blu to hotel wychodzący naprzeciw wysokim wymaganiom klientów biznesowych – oprócz standardowego wyposażenia sal w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy Internet oraz udostępnienia specjalnej recepcji konferencyjnej, obiekt oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań pomocnych przy organizacji branżowych spotkań. W Radison Blu klienci traktowani są wyjątkowo, dlatego też specjalnie dla nich opracowano unikalny model spotkań Experience Meetings  „Out of the Box”, którego celem jest zwiększenie kreatywności i potencjału uczestników. Goście mogą także skorzystać z innowacyjnej technologii DigiCharts umożliwiającej digitalizację notatek. Jako hotel wpisujący się ekologiczny nurt odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania spotkaniami i imprezami, proponuje on swoim gościom ideę „Zielonych Konferencji” zgodnych ze standardami certyfikatu BS8901.