Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
www.radissonblu.com/hotel-krakow

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Król 12/61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Radisson Blu Hotel Kraków

Lidia Wiszniewska na stanowisku dyrektora generalnego krakowskiego Radisson Blu

Data aktualności: 10-02-2015

 • Lidia Wiszniewska na stanowisku dyrektora generalnego krakowskiego Radisson Blu - Radisson Blu Hotel Kraków

  Koniec stycznia przyniósł krakowskiemu Radisson Blu dość istotną zmianę – stanowisko dyrektora generalnego objęła Lidia Wiszniewska zastępując tym samym wieloletniego szefa obiektu – Nino Rosenlunda.

   

  Po ponad sześciu latach zdecydowano się na zmianę włodarza krakowskiego hotelu, który swoją pozycję w mieście umacnia już od 11 lat funkcjonowania. Lidia Wiszniewska ma za sobą spore doświadczenie w branży hotelarskiej – swoją karierę rozpoczęła w szczecińskim Radissonie, by później jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu uczestniczyć w inauguracji działalności obiektów sieci w Warszawie i Sofii, a także Wrocławiu i Krakowie. Nowa dyrektor od 22 lat pracuje także w sieci hoteli Carlson Rezidor, a przez 7 lat zarządzała obiektami Park Inn w Rosji jako dyrektor generalny, gdzie m.in. wdrażała nowe strategie sprzedaży i marketingu oraz zajmowała się zarządzaniem technicznym i standaryzacją. Na swoim koncie ma praktykę związaną z kierowaniem dużymi obiektami, m.in. hotelem dysponującym 1200 pokojami i zapleczem konferencyjnym na 1500 osób. Od początku działalności krakowskiego Radisson Blu, obiektem zarządzało czterech dyrektorów, w tym najdłużej, bo aż sześć i pół roku, Nino Rosenlund.

   

  Konferencje w stolicy Małopolski 


  Znajdujący się w centrum miasta pięciogwiazdkowy obiekt dysponuje obszernym zapleczem konferencyjnym w postaci 8 sal o łącznej powierzchni 326 mkw., z których największa może jednorazowo pomieścić 150 osób. Na klientów biznesowych czekają również niestandardowe pakiety konferencyjne w postaci modelu spotkań Experience Meetings  „Out of the Box”. Wszystkie sale są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy Internet – uczestnicy mogą również skorzystać z innowacyjnej technologii DigiCharts umożliwiającej digitalizacją notatek. Na gości czeka również 196 komfortowych pokoi i apartamentów mieszczącym blisko 400 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: