Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
www.radissonblu.com/hotel-krakow

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Król 12/61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Hotel Kraków

Zarząd MPI Poland Club spotkał się w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zarząd MPI Poland Club spotkał się w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków

  W zebraniu wzięło udział 18 osób, które wyraziły chęci do działania w strukturach MPI Poland. Oprócz Prezesa i Viceprezesów obecni byli również członkowie Komitetów.

   

   

   

   

   

   


  W trakcie spotkania podsumowana została dotychczasowa działalność a następnie stworzony został  szczegółowy Business Plan na okres do czerwca 2012 r.

  Zarząd wyznaczył sobie główny cel, do którego będzie dążył przez realizację różnych projektów oraz współpracę Komitetów. W nadchodzącym roku motorem wzrostu ma stać się maksymalizacja zadowolenia z członkostwa w Stowarzyszeniu.

  - Wierzymy, że będąc gronem 50 profesjonalistów jesteśmy w stanie usatysfakcjonować, jeśli nie wszystkich, to większość członków Stowarzyszenia- mówi Wojciech Liszka, nowo wybrany Prezes MPI Poland. - Nasz Komitet Członkowski rozpoczął już akcję i regularnie kontaktuje się z kolejnymi członkami, aby dowiedzieć się w jaki sposób możemy spełnić ich bardzo różne oczekiwania. Wierzymy, że jeśli się nam to uda, siła rekomendacji naszego grona pomoże nam regularnie pozyskiwać kolejnych członków, partnerów i sponsorów.

  W kwestii konkretnych działań do czerwca 2012r. polski oddział MPI planuje zorganizować 5 spotkań edukacyjnych w 3 różnych miastach Polski oraz jeden webinar. Opracowany zostanie przewodnik po  bogatych możliwościach edukacyjnych dostępnych dla członków poprzez witrynę www.mpiweb.org.
  Zorganizowane zostaną również 3 imprezy networkingowe w Polsce oraz 2 na kluczowych targach branżowych za granicą. - Postaramy się aby każda z imprez była przygotowana w pełni profesjonalnie i ukazywała rozwiązania, z których każdy z członków mógłby korzystać podczas organizowanych przez siebie imprez- dodaje Liszka. Wszystko to ma zostać zakomunikowane członkom i branży dużo skuteczniej niż udawało nam się to dotychczas .


  - Cieszę się, że udało nam się zbudować tak liczny zespół i że spotkaliśmy się razem w Krakowie ponieważ zależy mi na tym aby każda z oferujących swoje zaangażowanie osób mogła czuć się współautorem projektu MPI Poland. Liczymy, że uda nam się zachęcić jeszcze więcej osób do aktywnego działania w Stowarzyszeniu. Bo specyfika takich organizacji jest taka, że aby osiągnąć benefity trzeba po nie co najmniej wyciągnąć rękę – zakończył Prezes.

  Najbliższe spotkanie MPI Poland zaplanowano na 31 sierpnia w Krakowie.  źródło: mpiweb.pl