Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

Bulwary Słowackiego 1, 34-500 Zakopane
https://www.radissonblu.com/en/hotel-zakopane

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

Radisson Blu na konferencje stanie w centrum Zakopanego

Data aktualności: 18-11-2014

 • Radisson Blu na konferencje stanie w centrum Zakopanego - Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

  W nowym roku grupa hotelowa Carlson Rezidor rozpoczyna budowę obiektu konferencyjnego Radisson Blu w Zakopanem. To kolejna inwestycja w Polsce – równolegle potrwa budowa hotelu w Świnoujściu.


  Kompleks zlokalizowany będzie na Antałówce, czyli w centrum podhalańskiego kurortu. Jego architektura dostosowana będzie do zakopiańskiego stylu. Planowane zakończenie inwestycji to przełom 2016 i 2017 roku, a jej koszt szacowany jest na 160 mln zł. Carlson Rezidor to grupa hotelowa dysponująca 1300 hotelami w 105 krajach. W jej ramach działa marka Radisson Blu, która jest największą siecią segmentu komfortowego w Europie.
   

  Konferencje, eventy i firmowe integracje w Zakopanem

  Hotel będzie dysponował znaczącą bazą noclegową, na którą złoży się 158 pokoi oraz 68 zróżnicowanych apartamentów, których powierzchnie wyniosą od 40 mkw. do 175 mkw. Ponadto, w hotelu znajdą się sale konferencyjne rozmieszczone na 350 mkw. powierzchni oraz sala balowa o powierzchni 375 mkw. Radisson Blu zaoferuje swoim gościom restaurację, trzy bary, oraz duże centrum SPA. Jego łączna powierzchnia wyniesie 1200 mkw. Na dwóch piętrach części rekreacyjnej znajdzie się 20-metrowy basen, sauny suche oraz parowe i centrum pielęgnacji skóry medi spa.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: