Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Sobieski Hotel

pl. A. Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Suchodolska M&E Groups Supervisor +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Sobieski Hotel

Odnowione sale konferencyjne w warszawskich hotelach Radisson Blu

Data aktualności: 11-04-2014

 • Odnowione sale konferencyjne w warszawskich hotelach Radisson Blu - Radisson Blu Sobieski Hotel
  Z początkiem wiosny 2014 r. Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw i Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw oddały do użytku gości świeżo wyremontowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni prawie 2 tys. mkw.

  Drobne prace remontowe i zupełnie nowe wyposażenie sprawiły, że wnętrza przeznaczone do organizacji spotkań w Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw i Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw nabrały nowego wymiaru. - Nasze hotele codziennie organizują spotkania o różnej tematyce, eventy i szkolenia. Aby zachować wysoką jakość świadczonych przez nas usług zdecydowaliśmy się, by wraz z nadejściem wiosny dokonać gruntownego odświeżenia zapleczy konferencyjnych w obydwu hotelach  – mówi Ada Rusowicz-Fischer, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu warszawskich hoteli marki Radisson Blu. Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Już na pierwszy rzut oka widać, że wyremontowane sale konferencyjne nabrały zupełnie nowego, swieżego charakteru. Staraliśmy się utrzymać nasze wnętrza w stonowanej kolorystyce, aby podkreślały indywidualny charakter każdego spotkania biznesowego – dodaje.
   
  Sale konferencyjne jak nowe
   
  W Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw zmiany objęły dziesięć z trzynastu sal konferencyjnych, które łącznie oferują swoim gościom aż 1,4 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Z kolei Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw oddaje do dyspozycji gości centrum konferencyjne z ośmioma wyremontowanymi salami o łącznej powierzchni 591 mkw. Warszawskie hotele Radisson Blu razem mogą poszczycić się prawie 2000 m2 komfortowych, gruntownie odświeżonych wnętrz, przeznaczonych do organizacji każdego typu spotkań – od biznesowych konferencji, aż po eleganckie przyjęcia i wystawne bale.
   
  W obydwu hotelach remont potrwał niespełna 2 miesiące. Odświeżone wnętrza nadały nowy charakter zapleczom konferencyjnym. Wystrój wnętrz utrzymany jest w stonowanej kolorystyce, a podłogi pokryte zostały dywanami z nowoczesnymi wzorami. W hotelu Radisson Blu Sobieski całości dopełnia nowe wyposażenie w skład którego wchodzą stoły konferencyjne i krzesła. Oba hotele dysponują salami o różnej wielkości, wyposażonymi w klimatyzację, oświetlenie, ekrany i dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Większość sal konferencyjnych posiada dostęp do światła dziennego.