Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Sobieski Hotel

pl. A. Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Suchodolska M&E Groups Supervisor +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Sobieski Hotel

Liczne udogodnienia i nowa oferta na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Liczne udogodnienia i nowa oferta na konferencje - Radisson Blu Sobieski Hotel

  W ramach prac zaplanowanych przez The Carlson Rezidor Hotel Group w warszawskim hotelu powstanie 467 nowocześnie zaprojektowanych i przestronnych pokoi gościnnych. Szczególny nacisk jest kładziony na odnowienie pokoi typu standard.

   

   

   

   

   

   


  Wszystkie nowe pokoje w Radisson Blu Sobieski oferują wysokiej jakości udogodnienia, m.in. bezpośrednią linię telefoniczną, bezpłatny dostęp do szybkiego łącza internetowego, 32-calowy telewizor LCD z kanałem filmowym, biurko, klimatyzację, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdej łazience znajduje się lusterko kosmetyczne i suszarka do włosów. W wyposażeniu pokojów klasy biznes będzie znajdować się dodatkowo ekspres do kawy Nespresso. Wszystkie okna w pokojach są dźwiękoszczelne, dzięki czemu goście mają zapewnioną ciszę i spokój, niezbędne do odpowiedniego wypoczynku.

  Odnowiony hotel w Warszawie będzie oferował widok na hotelowe ogrody, otwarte w sezonie wiosenno-letnim lub na biznesowe centrum miasta. Myślą przewodnią wprowadzonych zmian było pragnienie zapewnienia gościom domowych warunków, z wysokiej jakości wyposażeniem na wyciągnięcie ręki.

  Hotel Radisson Blu Sobieski przygotował specjalny pakiet dla firm, które chcą zorganizować spotkania lub konferencje w Warszawie. W skład pakietu wchodzi podstawowe wyposażenie powierzchni konferencyjnych: ekran, flipchart i projektor. Dla uczestników konferencji hotel przygotował 2 przerwy kawowe, w trakcie których oferowana będzie kawa, herbata, woda mineralna, ciastka, a także lunche z napojami bezalkoholowymi. Oferta dotycząca pakietu specjalnego jest ważna do 31 sierpnia 2012 r. Jej celem jest pokazanie, że hotel chętnie przyjmuje gości w tym okresie, oferując im wysoki standard obsługi.

  źródło: www.radissonblu.com