Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Sobieski Hotel

pl. A. Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Suchodolska M&E Groups Supervisor +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Sobieski Hotel

Dziewiąty hotel Grupy Rezidor w Polsce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Dziewiąty hotel Grupy Rezidor w Polsce - Radisson Blu Sobieski Hotel

  1 października 2011 roku Grupa Rezidor uroczyście ogłosiła otwarcie Radisson Blu Hotel Sobieski w Warszawie.

   

   

   

   

     Hotel, który wcześniej funkcjonował jako Jan III Sobieski, został dziewiątym hotelem w Polsce należącym do grupy Rezidor oraz szóstym obiektem marki Radisson Blu. Po zmianach organizacyjnych hotel przyjął nazwę: Radisson Blu Hotel Sobieski.

  Drugi Radisson Blu w Warszawie poddany zostanie gruntownej renowacji, w wyniku której liczba pokoi wzrośnie do 467. Pokoje posiadać będą m.in.: telefon, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, automatyczną klimatyzację, sejf w pokoju, telewizor LCD, minibar oraz ekspres do kawy.

  Po renowacji Radisson Blu Hotel Sobieski z powierzchnią konferencyjną równą prawie 1500 metrów kwadratowych będzie jednym z największych centrów konferencyjnych w Polsce.

  Radisson Blu Hotel Sobieski należy do Wenaasgruppen, która jest właścicielem obiektów grupy Rezidor, w skład której wchodzi 17 hoteli.
   
  Rezidor Hotel Group jest jedną z najszybciej rozwijających się firm hotelarskich na świecie. Obecnie portfolio składa się z ponad 400 hoteli zarządzanych i w budowie w 62 krajach, obejmujących prawie 87 tys. pokoi. Rezidor zarządza wybranymi markami Carlsona na całym świecie: Radisson, Park Inn by Radisson and Country Inn.  źródło: www.propertynews.pl

                www.investor.rezidor.com