Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Sobieski Hotel

pl. A. Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Suchodolska M&E Groups Supervisor +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Sobieski Hotel

Kolejny Radisson Blu w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kolejny Radisson Blu w Warszawie - Radisson Blu Sobieski Hotel

  Z końcem lipca 2011 Rezidor Hotel Group przejął warszawski hotel Jan III Sobieski, który po zmianach organizacyjnych funkcjonować ma pod nazwą Radisson Blu Sobieski Hotel.

   

   

   

   

   

   


  Po Hotelu Radisson Blu Centrum Warszawa jest to drugi Radisson w Warszawie i zarazem szósty w Polsce. Pozostałe hotele wyżej wymienionej marki znajdują się w Gdańsku, Szczecinie, Krakowie i Wrocławiu.


  Nowym właścicielem hotelu Sobieski w Warszawie została firma Wenaasgruppen, zapowiadając jednocześnie nowy program całkowitej rewitalizacji obiektu. Wenaasgruppen jest obecnie największym, pojedynczym właścicielem hoteli Rezidor.

   

  Renowacja hotelu zakończyć ma się w 2015 roku. Po zakończeniu prac remontowych Radisson Blu Sobieski Hotel dysponować będzie jednym z większych zaplecz konferencyjnych w Warszawie - o powierzchni około 1400 m.k.w


  Do dyspozycji gości hotel udostępni w sumie 467 pokoi a także dwie restauracje, strefę wellness z jacuzzi, sauną i salą fitness. 

   


  źródło: http://www.investor.rezidor.com