Tym, którzy szukają miejsca na kompleksową organizację konferencji w Katowicach, propozycja śląskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita Park z pewnością  przypadnie do gustu. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta i ma do zaoferowania mieszczącą blisko 380 osób powierzchnię konferencyjną.

Revita Park to kilkanaście sal konferencyjnych w doskonałej lokalizacji – ośrodek mieści się zaledwie 500 m od Centrum Handlowego Silesia City Center i jest świetnie skomunikowany zarówno z najważniejszymi punktami Katowic, jak i miastami ościennymi. Kompleks składa się z trzech zrewitalizowanych obiektów – hali i dwóch budynków – dostosowanych nie tylko do funkcji biurowo-usługowych czy też logistyczno-produkcyjnych, ale przede wszystkim do celów szkoleniowo-konferencyjnych. 

Konferencje w stolicy Górnego Śląska 

Swoim klientom biznesowym Revita Park udostępnia 6 sal konferencyjnych znajdujących się w jedno- i dwukondygnacyjnych budynkach, z których największe mają po 171 i 132 mkw., a wszystkie razem mieszczą od 15 do 160 osób. W zależności od potrzeb i wymagań organizatorów, pomieszczenia mogą zostać wyposażone w stoły, a krzesła ustawione w dowolnej konfiguracji – od układu kinowego, przez szkolny i bankietowy, aż po podkowę. Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane, a także posiadają bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu oraz dostosowany do użytku uczestników profesjonalny sprzęt konferencyjny w postaci ekranów, projektorów multimedialnych, nagłośnienia i flipchartów.  

Sale szkoleniowe można wynajmować 7 dni w tygodniu – zarówno w opcji całodobowej, jak i na godziny, co niewątpliwie jest jednym z największych atutów Revita Park. Co więcej, obiekt pozbawiony jest przeszkód architektonicznych dla osób niepełnosprawnych czyniąc go przyjaznym dla każdego klienta. Do dyspozycji gości oddany jest również darmowy parking mieszczący ponad 200 samochodów, a także recepcja, gdzie fachowa obsługa chętnie udzieli pomocy i wsparcia technicznego.  

Na życzenie organizatora konferencji lub szkoleń, istnieje również możliwość zamówienia usług cateringowych, dzięki którym spotkanie biznesowe z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze.