Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ruben Hotel

Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A, 65-805 Zielona Góra
www.rubenhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz lehman Specjalista d/s sprzedaży i marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Ruben Hotel

Promowane obiekty w okolicy zamknij

W Hotelu Ruben pojawi się centrum konferencyjne

Data aktualności: 27-05-2014

 • W Hotelu Ruben pojawi się centrum konferencyjne - Ruben Hotel
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Zielonej Górze zostanie rozbudowany. Pojawią się w nim: centrum konferencyjno-bankietowe, restauracja, kawiarnia, dodatkowe pokoje dla gości oraz część muzealna, w której prezentowane będą winiarskie tradycje Zielonej Góry.
   
  Centrum konferencyjne znajdzie się w przylegającym do hotelu budynku, który zostanie z nim połączony. W nowej przestrzeni  znajdą się: nowa restauracja, kawiarnia, niewielkie muzeum oraz 48 dodatkowych pokoi dla gości o podwyższonym standardzie, w tym apartamenty o powierzchni 120 mkw.
   
  Zorganizuj konferencje w Zielonej Górze
   
  Obecnie Ruben Hotel dysponuje kilkoma pomieszczeniami, w których mogą odbywać się konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i bankiety firmowe. W ich przerwach uczestnicy mogą wypić kawę lub zjeść posiłek w hotelowej restauracji. Hotel dysponuje 63 pokojami dla gości. Na jego trzecim piętrze funkcjonuje strefa relaksu z sauną suchą, łaźnią parową i jacuzzi.
   
  Prace przy rozbudowie Ruben Hotel mają ruszyć jesienią 2014 r. i zakończyć się na przełomie 2015 i 2016 r.