Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ruben Hotel

Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A, 65-805 Zielona Góra
www.rubenhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz lehman Specjalista d/s sprzedaży i marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Ruben Hotel

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Rusza rozbudowa zielonogórskiego czterogwiazdkowca

Data aktualności: 21-11-2016

 • Rusza rozbudowa zielonogórskiego czterogwiazdkowca - Ruben Hotel

  Za dwa tygodnie rozpoczną się prace nad rozbudową jedynego w Zielonej Górze czterogwiazdkowego obiektu – Ruben Hotelu Zielona Góra. Oprócz nowych pokoi, kompleks wzbogaci się także o kolejną strefę relaksu.

   

   

  Położony przy al. Konstytucji 3 Maja 1A w Zielonej Górze hotel przyjmuje gości od czerwca 2008 r. W roku 2014 obiekt przeszedł pierwszą rozbudowę, w wyniku której do dyspozycji klientów biznesowych oddano centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni blisko 300 mkw., strefę restauracyjną, a także część muzealną, w której zainteresowani mogą zapoznać się z ekspozycją prezentującą bogate tradycje winiarskie regionu. Przyszedł czas na kolejny etap inwestycji, który rozpocznie się już w grudniu.

   

   

  Nowa, czterokondygnacyjna część Hotelu Ruben


   

  W ramach modernizacji ośrodka zaplanowano dobudowanie nowej, czteropiętrowej części budynku, z ponad 30 pokojami. Na poziomie -1 znajdzie się miejsce dla kolejnego, mniejszego centrum relaksu. Jak zapewnia dyrektor hotelu Mirosław Wojciechowski, prowadzone prace nie będą zakłócały działania części hotelowej oraz konferencyjnej obiektu, które będą funkcjonowały bez przerwy.

   

   

  Sale konferencyjno-szkoleniowe na małe i większe spotkania


   

  Kompleks oferuje organizatorom spotkań zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, na które składają się 3 klimatyzowane sale: „Kremowa”, „Brązowa” oraz „Rubinowa”. Dwie pierwsze, o powierzchni 40 mkw., posłużyć mogą jako miejsce kameralnego szkolenia bądź prezentacji na 12 osób. W sali „Rubinowej”, oferującej możliwość modułowego podziału na dwa mniejsze pomieszczenia (90 i 110 mkw.), przyjąć można do 180 gości w układzie kinowym i do 100 osób w ustawieniu szkolnym. W trakcie spotkań uczestnicy skorzystają z rzutników multimedialnych z ekranem, mikrofonów, flipchartów oraz bezprzewodowego dostępu do Internetu. Organizatorzy mogą zamówić także hotelową usługę cateringową.

   

   

  Ruben Hotel Zielona Góra aktualnie może przyjąć ponad 120 osób w 62 pokojach. O dobre samopoczucie gości dbają hotelowa restauracja, serwująca potrawy kuchni międzynarodowej, drink bar, a także strefa wypoczynku z sauną oraz jacuzzi.

   

   

  Zakończenie obecnego etapu rozbudowy planowane jest na ostatni tydzień sierpnia 2017 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: