Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Grand Kraków

Powiśle 7, 31-101 Kraków
www.sheraton.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Wolska - Omyła Senior BQ Sales Coordinator +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Grand Kraków

Angela Saliba dyrektor generalną hotelu Sheraton w Krakowie

Data aktualności: 31-10-2013

 • Angela Saliba dyrektor generalną hotelu Sheraton w Krakowie - Sheraton Grand Kraków
  14 października 2013 r. Angela Saliba objęła funkcję dyrektor generalnej krakowskiego hotelu Sheraton. Nowa dyrektor generalna hotelu pochodzi z Malty, a z siecią Starwood Hotels & Resorts, do której należy Sheraton Krakow Hotel, jest związana od 18 lat.
   
  - Kraków od razu urzekł mnie i moją rodzinę. Wspaniałe miasto z duszą, piękny i wielokrotnie nagradzany hotel i przede wszystkim - utalentowany zespół. Praca tu z pewnością będzie dla mnie niesamowitym doświadczeniem – mówi Angela Saliba
   
  Saliba swoją karierę zawodową rozpoczynała w dziale operacyjnym skupiając się na obowiązkach działu służby pięter, działu rezerwacji oraz recepcji w wielkrotnie nagradzanym hotelu Westin Dragonara na Malcie, pierwszym hotelu tej marki w Europie. Od początku swej pracy stawiała na intensywny rozwój doświadczenia zawodowego, szczególnie w zakresie zagadnień związanych z innowacjami i zarządzaniem jakością. W 2003 roku została dyrektorem programu Six Sigma i koordynowała liczne projekty szkoleniowe w  hotelach sieci Starwood Hotels & Resorts na Malcie i we Włoszech. W tym czasie była również członkiem zarządu Malta Tourims Authority.
   
  Wybitny menedżer
   
  W 2007 roku Angela Saliba otrzymała nagrodę managera roku SixSigma na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Kilka miesięcy później została menedżerem hotelu Le Meridien St. Julians Hotel & Spa na Malcie, pierwszego obiektu tej marki zarządzanego przez Starwood Hotels & Resorts, gdzie przez 4 lata nadzorowała wszystkie działy operacyjne tego obiektu. W roku 2011 objęła stanowisko menedżera kompleksu hoteli Westin Costa Navarino i The Romanos, a Luxury Collection Resort w czołowym europejskim kurorcie sieci Starwood w Messinia, Costa Navarino w Grecji.
   
  Nowa dyrektor generalna pochodzi z Malty i posługuje się płynnie jezykiem maltańskim, włoskim i angielskim. Jest absolwentką International Tourism School na Malcie oraz ukończyła studia MBA na Uniwersytecie w Leicester w Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie chętnie podróżuje z mężem i córką, czyta i uprawia sport.