Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Grand Kraków

Powiśle 7, 31-101 Kraków
www.sheraton.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Wolska - Omyła Senior BQ Sales Coordinator +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sheraton Grand Kraków

Krakowski Sheraton dołączył do prestiżowej grupy "Sheraton Grand"

Data aktualności: 12-05-2016

 • Krakowski Sheraton dołączył do prestiżowej grupy

  Sheraton Krakow Hotel został wyróżniony. Od 9 maja należy do grupy „Sheraton Grand”, która skupia 25 najlepszych hoteli tej marki na całym świecie. To pierwszy wyróżniony polski obiekt.

   

  Aby znaleźć się w prestiżowej grupie „Sheraton Grand” trzeba spełnić kilka warunków. Hotele, które do niej należą wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, nieprzeciętnym designem oraz doskonałą obsługą. Jest ich 25 na całym świecie. W tym roku uznano, że miejsce w tej grupie należy się krakowskiego Sheratonowi, m.in. za unikatową lokalizację – na zakolu Wisły, tuż
  u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Od 9 maja pięciogwiazdkowiec mianowany jest nazwą Sheraton Grand Kraków. Hotel obecnie jest w trakcie gruntownej renowacji, której zakończenie planowane jest na początek 2017 roku.

   

  Sheraton Grand” to jedna z wielu inicjatyw w ramach strategii „Sheraton 2020” - wszechstronnego planu, którego celem jest umocnienie marki Sheraton na rynku światowym. Innym ważnym elementem 5-letniego planu jest kampania marketingowa warta 100 milionów dolarów, czy wprowadzenie
  w lobby nowego programu Paired, oferującego możliwość komponowania przekąsek inspirowanych lokalnymi tradycjami kulinarnymi. Plan „Sheraton 2020” ma m.in. zwiększyć przychody i powiększyć portfolio marki o 150 kolejnych hoteli do 2020 roku.

   

  Luksusowe sale na konferencje w centrum Krakowa

   

  Sheraton Grand Krakow oferuje 232 pokoje i apartamenty oraz 7 odnowionych sal konferencyjnych. W budynku znajdują się również cztery restauracje i bary, w tym Taras Widokowy
  & Lounge Bar. Pokoje i apartamenty są obecnie w trakcie renowacji według projektu londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Zmiany, które zawierają m.in. wyposażenie niestandardowymi meblami wykonanymi na zamówienie, dobiegną końca wraz z początkiem 2017 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: