Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 58 76...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Sopot Hotel

Sopocki hotel wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sopocki hotel wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej - Sheraton Sopot Hotel

  Nowe propozycje hotelowego spa obejmują m.in. lifting falą radiową, specjalistyczne peelingi oraz fotoodmładzanie.

   

   

   

   

   

   

   


  Oferowane przez Sheraton Sopot Spa zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej charakteryzują się terapiami łączonymi, pomocnymi w usuwaniu defektów oraz niedoskonałości skóry. Pieczę merytoryczną nad zabiegami z zakresu kosmetyki profesjonalnej objęła dr Dagmara Padło - ceniony ekspert z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz wizażu. Każdy gość spa zostaje poddany szczegółowej analizie skóry, po której dr Padło wspólnie ze specjalistami spa opracowuje indywidualny program pielęgnacyjny.

  W Sheraton Sopot Spa mieści się 10 gabinetów zabiegowych, Strefa Mokra, siłownia oraz klub Sheraton Fitness. Obiekt jest częścią pięciogwiazdkowego Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, który oddaje do dyspozycji gości 189 pokoi i apartamentów. Centrum konferencyjne hotelu nadaje się do organizacji zarówno profesjonalnych spotkań, jak i dużych eventów - składa się z 10 sal o łącznej powierzchni powyżej 4 tys. mkw. Każde z pomieszczeń jest oświetlone światłem dziennym i sztucznym oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, salę balową o powierzchni 360 mkw. można dopasować do indywidualnych potrzeb organizatorów wydarzenia. Ponadto w centrum konferencyjnym znajduje się aula multimedialna o powierzchni 560 mkw., która jest w stanie pomieścić ok. 650 osób.

   


  źródło: www.sheraton.pl

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna