Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 58 76...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Sopot Hotel

Sopocki hotel zaprasza na bezpłatne zajęcia ruchowe na plaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sopocki hotel zaprasza na bezpłatne zajęcia ruchowe na plaży - Sheraton Sopot Hotel

  Klub Fitness w Sheraton Sopot Spa zaprasza do przyłączenia się do sportowej aktywności już od 9 maja 2012 r.

   

   

   

   

   

   

   


  Zakrojona na 18 tygodni akcja aktywnego wypoczynku zaplanowana przez Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa skierowana jest dla każdego chętnego, kto chce poprawić swoją kondycję fizyczną i spędzić miło czas. Zajęcia pod okiem instruktorów będą odbywały się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki (zbiórka o godz. 7.30). Każdy dzień ćwiczeń dedykowany będzie innej formie ruchowej, a intensywność zajęć będzie rosła z czasem. Poniedziałki to kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej - ciężarki, bosu, maty oraz drabinki. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie, ujędrnienie ciała oraz poprawienie siły i wytrzymałości organizmu. Środa będzie przeznaczona na ćwiczenia relaksacyjne na plaży lub na tarasach. Piątek to dzień polecany fanom biegania - trenerzy pomogą uczestnikom zajęć budować kondycję na bulwarze nadmorskim w Sopocie.

  - Podobne zajęcia prowadziliśmy z zeszłym roku. Goście którzy na zajęciach zjawiali się systematycznie byli pod dużym wrażeniem rezultatów, które udało się im osiągnąć. Niektórzy stawiali na utratę wagi, inni na ogólną poprawę kondycji i podniesienie wydolności tlenowej. Większości udało się zrealizować postawione na początku sezonu cele - mówi Agata Zwierzycka, Manager Spa Hotelu Sheraton.

  Dodatkowe informacje na temat zajęć można uzyskać na stronie internetowej hotelu oraz pod adresem mailowym spa.sopot@sheraton.com

  źródło: www.sheraton.pl

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna